خبری

 • جلسه هیات دولت - ۲۵ فروردین

  جلسه هیات دولت - ۲۵ فروردین

  منا هوبه‌فکر

  جلسه پرسش و پاسخ اعضای هیات دولت با خبرنگاران، چهارشنبه ۲۵ فروردین ، پس از جلسه هیات دولت، با حضور تعدادی از وزرا، برگزار شد.

 • دیدار وزیران خارجه ایران و روسیه

  دیدار وزیران خارجه ایران و روسیه

  مجید خواهی

  سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، صبح سه‌شنبه ۲۴ فروردین ماه با محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان پس از دیدار و گفتگو دو جانبه و امضای تفاهم‌نامه، به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

 • بیمارستان پشتیبان کووید ۱۹ شهید دستغیب - شیراز

  بیمارستان پشتیبان کووید ۱۹ شهید دستغیب - شیراز

  محمدرضا دهداری

  با آغاز موج چهارم کرونا و روند افزایشی بیماران نیازمند خدمات بستری در استان،بیمارستان پشتیبان شهید آیت اله دستغیب علاوه بر پشتیبانی از بخش های بیمارستان حضرت علی اصغر(ع)، از امروز(چهارشنبه۲۵فروردین) بیمارستان های نمازی، شهید بهشتی و شهید دکتر فقیهی این شهر را پشتیبانی خواهد کرد. خدمات تخصصی درمانی به بیماران کووید ۱۹ در بیمارستان پشتیبان شهید آیت اله دستغیب شیراز با همکاری مدافعان سلامت در نیروهای مسلح در حال ارائه است.

 • چهارمین جشنواره گل‌های لاله - اراک

  چهارمین جشنواره گل‌های لاله - اراک

  پریسا بهزادی

  چهارمین جشنواره گل های لاله اراک از تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ در کوی صنعتی این شهر آغاز به کار کرده که در این جشنواره بیش از ۱۲۰ هزار گل لاله در ۴۳ واریته در کنار گل های بنفشه و درختچه های زینتی در زمینی به مساحت ۸ هزار متر مربع کاشته شده است. به دلیل شرایط قرمز کرونایی استان بازدید از این جشنواره برای علاقمندان ممنوع اعلام شده است.

ایران