تاپ سه رسانه دیگر

 • ادعای رییس اسبق پلیس راه درباره اتوبوس‌های ایرانی

  ادعای رییس اسبق پلیس راه درباره اتوبوس‌های ایرانی

  رییس اسبق پلیس راه ناجا مدعی است، برخی شرکت‌های ایرانی سازنده اتوبوس به خاطر قیمت کمتر از پروفیل ساختمانی استفاده می‌کنند.

 • ایران بزرگتر از همه ماست

  ایران بزرگتر از همه ماست

  «ایران ابدی از همه ما بزرگ‌تر است. باید به فکر ایران بود، به فکر اتحاد ایرانیان بود و بهترین تصویر ممکن از این سرزمین را داشت ... هر آن که دل در گرو این سرزمین دارد، باید صرفاً به بزرگی ایران و خوشبختی ایرانیان فکر کند. این مأموریت همه ماست و هر کس باید نقش خود را در این خصوص ایفا کند.»

 • ۵ تغییر مهم در کنکور

  ۵ تغییر مهم در کنکور

  ۵ تصمیم جدید شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی در زمینه سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش دانشجو که به تصویب نهایی نیز رسیده است، علاوه بر کمرنگ‌کردن نقش یک آزمون چندساعته در تعیین سرنوشت و مسیر زندگی دانش‌آموزان متقاضی ورود به آموزش عالی، تأثیر عملکرد و تلاش‌های دانش‌آموزان در دوران مدرسه را به معیاری کلیدی برای ورود به دانشگاه تبدیل کرده و در عین حال نوعی استقلال و اختیار برای دانشگاه‌ها در زمینه تعیین شرایطی برای پذیرش دانشجو فراهم آورده است.

 • عملیات علیه اجاره‌نشینی

  اگر می‌خواهید از شر اثاث‌کشی خلاص شوید تنها راه این است که اثاث‌کشی نکنید!

 • چریک هم این قدر عاطفی؟!

  چریک هم این قدر عاطفی؟!

  اصالت گفت‌وگو گاهی در سکوت است، گاهی در جنگ و گاهی نیز در چند خط خرچنگ‌قورباغه.

 • در جست‌وجوی ژنرال!

  در جست‌وجوی ژنرال!

  اگر چه برانکو، سرمربی سابق تیم پرسپولیس (با احتساب سوپرجام‌هایی که به دست آورد) به رکورد امیر قلعه‌نویی رسیده ولی همچنان در بین ایرانی‌ها کسی رکورد امیر قلعه‌نویی را نزده است.

 • به پیک پنجم کرونا نزدیک می‌شویم

  به پیک پنجم کرونا نزدیک می‌شویم

  واقعیت این است که واریانت‏‌های آفریقای‌ جنوبی و هندی، توانایی بالایی برای ابتلای سریع شهروندان دارند و این می‎تواند خطر آغاز پیک پنجم کرونا را در کشور قوت بخشد. به عبارت دیگر می‌توان گفت به پیک پنجم کرونا نزدیک‌تر شده‌ایم.

 • بازی با آتش

  بازی با آتش

  به هر حال حضور روی نیمکت تیم ملی آرزوی حرفه‌ای همه مربیان است و به‌ خودی خود اشکالی هم ندارد. با این حال کسانی که امروز «احتمالا» طرف مذاکره فدراسیون فوتبال قرار می‌گیرند باید بدانند ریسک حضورشان در تیم ملی به‌ جای یک مربی موفق بسیار بالاست.

 • جانِ ارزان، مرگِ مفت...

  جانِ ارزان، مرگِ مفت...

  «مفت‌ترین مرگ، مرگ ناشی از تصادفات رانندگی است. چون می‌توانست اتفاق نیفتد و از آن گریز و گزیر بوده اگر ذره‌ای دقت می‌شده و سرنوشت محتوم یا اقتضای زمانه و جبر نبوده و جای توجیه و توضیح باقی نمی‌گذارد.»

 • سبک جدید زندگی سالمندان در خانه‌های کوچک

  مهم‌ترین راه کاهش آسیب‌های جسمانی و روانی ناشی از انواع معلولیت‌ها، توانمندسازی این افراد در زمینه‌های فردی و اجتماعی و کمک به آنها برای استفاده مطلوب و مناسب از قابلیت‌ها و توانایی‌های خویش است. راه‌اندازی مراکز آموزش روزانه و همچنین مراکز شبه‌خانواده یکی از راهکارهای اساسی در این زمینه است که سال‌هاست در کشورهای توسعه‌یافته مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

 • هفت‌خوان قهرمانی

  هفت‌خوان قهرمانی

  در عمل باید پرسپولیس و سپاهان را تنها مدعیان این فصل دانست. از این منظر، مرور هفت بازی پایانی آنها جالب توجه خواهد بود.

 • ویروس اتوبوس را چه کنیم؟

  ویروس اتوبوس را چه کنیم؟

  کرونا دیر یا زود از این کشور و جهان خواهد رفت. واکسنی زده خواهد شد و تمام. اما ویروس اتوبوس را چه کنیم؟ مرگ‌های تلخ اتوبوسی یک به یک از جلوی چشم‌هایمان رد می‌شود.

 • صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه

  صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه

  واژگونی اتوبوس خبرنگاران و درگذشت دو تن از آنها تیتر چند روزنامه امروز است. سخنان حسن روحانی در هیات دولت و همچنین تغییرات گسترده در برگزاری آزمون سراسری پس از نیم قرن دیگر موضوعات اصلی روزنامه‌های امروز هستند.

 • کبد، پس از نوشابه زیاد!

  اثر نوشابه بر کبد می تواند بسیار جدی باشد.

 • دست‌اندازهای کرونا در مسیر وصول مهریه

  «فرایند مطالبه مهریه در مدت این همه‌گیری طولانی‌تر و در مواردی عملاً منتفی شده است و متأسفانه اطاله در رسیدگی و کمرنگ شدن ضمانت اجرای قانون برای دریافت مهریه به دلیل مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا مشکلاتی را برای زنان ایجاد کرده است.»

 • بازگشت تیم ملی به مربی ایرانی؟

  بازگشت تیم ملی به مربی ایرانی؟

  کنار هم چیدن برخی نکات نشان می‌دهد در صورت جدایی احتمالی اسکوچیچ خبری از مربی خارجی نخواهد بود.

 • چرا استراماچونی گزینه تیم ملی نیست؟

  چرا استراماچونی گزینه تیم ملی نیست؟

  این روزها که بازار گمانه‌زنی برای جانشین احتمالی اسکوچیچ داغ است، برخی از شانس آندرا استراماچونی برای حضور در تیم ملی می‌گویند، در حالی که با توجه به شواهد و قرائن متقن استراماچونی از شانسی برای بازگشت دوباره به فوتبال ایران برخوردار نیست.

 • تصویری کمتردیده‌شده از رئیسی در جبهه

  تصویر زیر، سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری منتخب را در دوران دفاع مقدس نشان می‌دهد.

 • پاسخ یک تناقض بزرگ در بازار خودرو

  پاسخ یک تناقض بزرگ در بازار خودرو

  انتشار اخبار مربوط به رشد ۱۴۵ درصدی زیان تولید در سال ۹۹ طی هفته جاری با واکنش‌های متعددی در فضای مجازی روبه‌رو شد.

 • سرنوشت مبهم اموال نامشروع مسئولان

  سرنوشت مبهم اموال نامشروع مسئولان

  طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان که قرار بود موجب بازگشت حداقل ۲۰۰ هزار میلیارد مال نامشروع کسب‌شده توسط مسئولان فاسد باشد، به بن‌بست خورده و خبری از اجرایی‌شدن آن نیست. این طرح که در راستای اجرائی‌شدن اصل چهل‌ونهم و صدوچهل‌ودو قانون اساسی از سال ۹۶ کلید خورد، در نهایت سال گذشته زمزمه اجرائی‌شدن آن پیچید، اما همه وعده‌ها بی‌نتیجه ماند.