تاپ سه رسانه دیگر

 • ۱۰ اتهام یحیی

  ۱۰ اتهام یحیی

  به نظر نمی‌رسد پرسپولیس گزینه‌ای بهتر از یحیی گل‌محمدی داشته باشد. انتقاد هم به معنای انکار نیست. با این حال او باید از برج عاجش پایین بیاید، نقدها را بشنود و کار را جدی‌تر بگیرد. خوش‌لباسی خودش و خوشگل حرف زدن حمید مطهری تا یک جایی جواب می‌دهد، بعد از آن مردم عمل می‌خواهند. گسیل کردن سینه‌چاکان برای تادیب منتقدان هم جواب نمی‌دهد. پرسپولیس «مسئله» دارد و باید حل شود. بشنوید، وگرنه روزی همین فداییان مجازی علیه‌تان خواهند شورید.

 • قوه قضائیه ایران، فیفا و جزیره فدراسیون فوتبال

  قوه قضائیه ایران، فیفا و جزیره فدراسیون فوتبال

  «پرونده متهمان ویلموتس به دادسرا ارجاع داده شده و در حال رسیدگی است و سیر تحقیقاتی خود را طی می‌کند.» این جملات بخشی از صحبت‌های «غلامحسین اسماعیلی»، سخنگوی قوه قضائیه، در روز سه‌شنبه بود تا دست‌ کم مشخص شود هنوز معماهای «ویلموتس‌گیت» به قوت خود باقی است.»

 • احمد توکلی: بی‌مدرک حرف نمی‌زنم

  احمد توکلی: بی‌مدرک حرف نمی‌زنم

  «۵۳ سال فعالیت سیاسی داشتم و حالا می‌گویند یادداشتی که نوشته‌ام از سوی من نوشته نشده است. همین‌ جا اعلام می‌کنم من نویسنده یادداشت‌هایی که به تازگی از سوی بنده منتشر شده هستم و بدون سند و مدرک حرف نمی‌زنم.»

 • زیر سایه کووید - ۱۹ صفر شدم

  زیر سایه کووید - ۱۹ صفر شدم

  «امتحان‌دادن ما دانشجوها در زمان کرونا خودش شبیه یک جور مبارزه است. البته تحصیل مجازی خودش یک جور جنگیدن است، دیگر چه برسد امتحان دادن. در دوره کرونا از سالن خلوت و یک برگه سؤال در آرامش کامل خبری نیست. شما در امتحان مجازی فکرتان به جز امتحان باید درگیر هزار تا چیز دیگر هم باشد.»

 • حرمت سرباز را پاس داریم

  حرمت سرباز را پاس داریم

  سربازان از سرمایه‌های کشور هستند و ایران با این میزان تهدید از سوی دشمنان خارجی، سربازان توانمند را تربیت می‌کند تا از این مرز و بوم محافظت کنند. همه باید حرمت سربازان را حفظ کنیم و قدردان زحمات آنان که چندین ماه از زندگی و جوانی خود را برای پاسداری از نقطه به نقطه کشورمان می‌گذارند، باشیم.

 • خودروسوارها موتورسوار ‌شدند

  خودروسوارها موتورسوار ‌شدند

  تغییر وسیله نقلیه مردم و افزایش تقاضا برای موتورسیکلت امری اجتناب‌ناپذیر است. پس دولت بهتر است از همین الان برنامه‌ریزی برای استفاده از موتورسیکلت‌های برقی را آغاز کند و با طرح‌های تشویقی مصرف‌کنندگان را به این سمت سوق دهد.

 • چه کسی فیلتر می‌کند؟

  چه کسی فیلتر می‌کند؟

  سخنگوی قوه قضاییه در حالی دیروز از مسدودنشدن هیچ پیام‌رسانی در دوره تحول این قوه گفت که کاربران با مسدود شدن پیام‌رسان سیگنال مواجه شده‌اند.

 • صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه

  صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه

  موضع قوه قضائیه درباره فیلترینگ اینستاگرام، محکومیت مهدی جهانگیری، واکسن کرونا و برجام تیترهای بسیاری از روزنامه‌های امروز هستند.

 • بدن پس از مصرف غذاهای کنسروی

  بدن پس از مصرف غذاهای کنسروی

  غذاهای کنسروی گزینه‌ای راحت و مقرون به صرفه برای افزودن مواد مغذی به یک رژیم غذایی هستند. تقریبا هر نوع از سبزیجات و میوه به شکل کنسروی در دسترس است اما همه غذاهای کنسروی با هم یکسان نیستند. بر همین اساس است که توجه به عوارض جانبی که پس از مصرف این محصولات می‌تواند شکل بگیرد، اهمیت دارد.

 • خوش‌شانس‌بودن را چگونه بیاموزیم؟

  خوش‌شانس‌بودن را چگونه بیاموزیم؟

  تا به حال به شانس فکر کرده‌اید؟ آیا خود را آدمی خوش‌شانس ارزیابی می‌کنید یا بدشانس؟ فکر می‌کنید شانس چقدر در زندگی شما نقش دارد و آیا شانس صرفا تصادفی است یا می‌توان برای خوش‌شانس‌بودن خود را تربیت کرد؟

 • نماینده احتمالی آمریکا در امور ایران کیست؟

  نماینده احتمالی آمریکا در امور ایران کیست؟

  رئیس‌جمهوری جدید آمریکا چند هزار نفر را برای اداره دولت فدرال استخدام خواهد کرد. این مناصب شامل روسای کابینه و آژانس‌ها، تیم‌های آنها، کارمندان کاخ سفید، سفیران و انتصابات مدت‌دار برای هیات‌های تنظیم مقررات فدرال می‌شود.

 • رقابت بر سر اینکه چه کسی قربانی‌تر است!

  رقابت بر سر اینکه چه کسی قربانی‌تر است!

  مأمور پلیس فدرال دو هزار دلار از دولت اختلاس کرد و بعد کل این پول را طی یک بعدازظهر در قماری در آتلانتیک سیتی باخت. اخراج ‌شد، اما دادگاه حکم صادر کرد که علاقۀ او به قمارکردن با پول دیگران نوعی «معلولیت» است. به این ترتیب، تحت حمایت قانون فدرال قرار ‌گرفت و به منصبش برگشت (البته دادگاه باید تأکید می‌کرد که او «دگرتوان» است، نه معلول).

 • رازی در پرونده پزشکی یک دختر جوان

  «با آنکه خودم پزشک بودم اما هیچگاه متوجه رفتارهای نامتعارف همسرم نشدم تا اینکه روزی به دنبال وقوع یک حادثه تلخ، پرونده پزشکی او را مطالعه کردم و از شدت تعجب در جایم میخکوب شدم.»

 • ماجرای امان‌نامه‌هایی که دفتر امام صادر می‌کرد

  ماجرای امان‌نامه‌هایی که دفتر امام صادر می‌کرد

  روزهای بهمن ۵۷ یکی پس از دیگری شاهد حوادث متعددی بود که یکی از مهمترین آنها تحصن علما در مسجد دانشگاه تهران بود.

 • یادی از مجتبی مینوی در سالگرد درگذشت او

  مجتبی مینوی بهمن ماه ۱۳۵۵ در چنین روزی در تهران از دنیا رفت.

 • استخدام «همیار تقلب» برای امتحانات آنلاین!

  استخدام «همیار تقلب» برای امتحانات آنلاین!

  بازار تقلب‌ها در این سال تحصیلی داغ بود و این بار نشانه‌های بی‌رغبتی به آموزش، در آزمون آنلاین خود را نمایان کرد.

 • کرونا با کودکان شوخی ندارد

  این‌ روزها ویروس تاج‌دار به جان کودکان و نوزادان افتاده و بیشتر برای آنها شاخ و شانه می‌کشد. این را می‌توان از اورژانس‌های شلوغ و افزایش تعداد بالای بستری‌ها در بیمارستان کودکان فهمید.

 • نقش جن‌گیران در اتخاذ تصمیمات مرموزانه

  نقش جن‌گیران در اتخاذ تصمیمات مرموزانه

  اگر افشاگری‌های احمد توکلی را قرین به صحت ارزیابی کنیم، باید گفت رمالی بین خواص هم طرفدار دارد و حتی کتاب‌هایی هم در این زمینه منتشر شده است.

 • ۱۰ مردی که با کرونا ثروتمندتر شدند

  ۱۰ مردی که با کرونا ثروتمندتر شدند

  مجموع دارایی ۱۰ مرد ثروتمند جهان در طول دوران شیوع بیماری کرونا بیش از ۵۴۰ میلیارد دلار افزایش یافته است. با درآمد این ۱۰ مرد ثروتمند جهان در ۱۰ ماهه گذشته می‌توان برای همه مردم جهان واکسن خرید.

 • اسم تیم شما «استقلال» است

  اسم تیم شما «استقلال» است

  اسم تیم شما «استقلال» است؛ خودش عظمت و ابهت دارد و نیازی نیست با چنگ کشیدن روی صورت رقیب دنبال اعتبار باشید.