• یکشنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۹
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99121713093
  • خبرنگار : 30054

دانلود قسمت دوم سریال گیسو + خلاصه داستان

دانلود قسمت دوم سریال گیسو + خلاصه داستان

پس از استقبال مخاطبین از آغاز پخش سریال گیسو، همینک همگان در انتظار انتشار قسمت دوم گیسو (فصل دوم عاشقانه) هستند.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام کول دانلود، در این متن لینک دانلود قسمت دوم ۲ سریال گیسو درج شده است.

گیسو یا همان فصل دوم عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و با حضور انبوهی از سوپراستارهای مشهور و نامی سینمای ایران از جمله ساره بیات، محمدرضا گلزار، هومن سیدی، حسین یاری، هانیه توسلی، بهاره رهنما، مسعود رایگان، شمسی فضل‌ الهی، سانیا سالاری، علیرضا زمانی ‌نسب، آزاده ریاضی، بیژن امکانیان، سید جمشید حسینی و همچنین بازیگر زن ایتالیایی جولیا پانلی ساخته و همینک آغاز به پخش کرده است.

جهت دانلود قسمت دوم و همچنین سایر قسمت های سریال

جذاب و تماشایی گیسو بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود قسمت دوم سریال گیسو

همچنین برای دانلود فصل اول سریال عاشقانه با لینک رایگان و قانونی نیز

می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود فصل اول عاشقانه

در فصل دوم عاشقانه، رضا در مخمصه ‌ای افتاده که برای بیرون آمدن از آن به کمک سهیل و پیمان نیاز دارد. اما نقشه آن‌ ها آن ‌طور که باید پیش نمی ‌رود و اتفاقاتی رخ می ‌دهد که کنترل اوضاع را از دست همه خارج می ‌کند و …

در قسمت اول گیسو چه اتفاقاتی رخ داد؟

قسمت اول سریال گیسو با تریلری هیجان انگیز آغاز می شود. دو شخص که مجهز به اسلحه هستند به دنبال فردی دیگر هستند و در صدد سوقصد به وی هستند.

هر سه این شخص که تا این جا برای بیننده ناشناخته هستند به تعقیب و گریز ادامه می دهند و در هنگامی که به جاده ای متروکه می رسند … ادامه این قضیه کات می شود تا در پایان قسمت اول گیسو به آن رسیدگی شود.

در سکانس بعدی، رضا که از پرونده های فسادآمیز پدرش بسیار آشفته است به نزد او می آید و ضمن رد و بدل کردن سخنانی تند، به او می گوید که گیسو هنوز زنده است و وی نیز به دنبال اوست. حاج یونس نیز که مانند همیشه حق به جانب صحبت می کند، زیر بار این حرف ها نمی رود و ابراز می کند که وی تنها به برخی فعالیت های اقتصادی کوتاه و سالم می پردازد.

در ادامه شاهد وضعیت کنونی سهیل هستیم که مشغول مسابقات اتوموبیل رانی صحرایی است. چند نفر از دوستان و همراهانش از او می خواهد که با ماشین وی (که در واقع متعلق به پیمان است و پس از خروج از کشور دست او سپرده است) تمرین کنند. در حین رانندگی ولی، ماشین چپ شده و باعث خسارات فراوانی به ماشین می شود.

سهیل که حتی بیمه ماشین را پرداخت نکرده بود به زیر بار یک خرج و مخارج بسیار بالا می رود. بد بیاری های سهیل ولی به این جا ختم نمی شود. او که پس از جدایی و ترک خانه به یک مسافرخانه رفته است، حتی توان پرداخت اجاره آن جا را نیز ندارد و بابت اقامت یک ماهه در آن جا، بدهکار است.

در نهایت مجبور می شود ساعت مچی گران قیمت خود را به مسوول آن جا به عنوان ضمانت بدهد تا بتواند هزینه های کرایه های عقب افتاده اش را جبران کند. در همین حال است که به طور ناگهانی پگاه از راه می رسد. سهیل متعجب می شود که او چگونه توانسته آدرس مسافرخانه را پیدا کرده و به نزد وی بیاید.

صحبت های ردوبدل شده بین این دو همانند صحبت های پیشین حول اختلافات شخصی شان در زندگی مشترکشان می گذرد. در سمت دیگر داستان، حاج یونس قرار دارد که با همکاران و شرکایش است و در ضمن گفتگو و مذاکراتی که با آن ها دارد، همچنان این گونه ابراز می کند که برایش پاپوش دوخته اند و قضیه گیسو نیز در همین راستا بوده است.

گرچه در آغاز این گونه گمان می کرد که وی را افراد امنیتی به سمت او فرستاده اند (چرا؟!) در ادامه داستان ریحانه که از پیش به یاد داریم که مبتلا به بیماری سرطان شده بود در هنگامی که رضا و دنا به خانه باز می گردند، بیهوش شده و به زمین می افتد. رضا همسرش را به بیمارستان برده و سپس پگاه را از این ماجرا مطلع می کند.

او نیز که در مطب خود و مشغول ویزیت کردن بیمارهایش است سراسیمه خود را به بیمارستان مذکور می رساند. تلاش پزشکان برای نجات جان ریحانه بی فرجام می ماند و در حین عمل وی فوت می کند. به این ترتیب پرونده بازی پانته آ بهرام در سریال گیسو در همین قسمت اول بسته می شود.

چیزی که پیش تر ها هم شایعه شده بود که وی در این فصل حضور ندارد و به این ترتیب با این داستان سازی، مقدمات حذف وی را فراهم کردند.

دلیل فوت وی نیز دیر اقدام کردن و گذشتن مدت زمان زیاد از بروز علایم و بیماری وی از سوی پزشک، عنوان شد! با وجود این که در سکانس پایانی این قسمت باز هم به جریانات سکانس نخست باز می گردیم ولی مشخص نیست که افراد سوقصد کننده چه کسانی هستند و همچنین از هویت فردی که با ماشین سرنگون شده است نیز ما اطلاعی نداریم! برای پی بردن به جزیبات بیشتر باید به تماشای قسمت دوم گیسو بنشینیم. شما را دعوت به تماشای این قسمت از گیسو می کنیم.

قسمت ۱ سریال گیسو از ساعت ۲۰:۰۰ روز ۱۳ اسفند ۹۹ در وبسایت کول دانلود پخش شد. شما می توانید چهارشنبه هر هفته به تماشای این سریال زیبا و جذاب که در ژانر عاشقانه، اجتماعی تولید شده، بنشینید.

انتهای رپرتاژ آگهی