• شنبه / ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۳
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99121611870
  • خبرنگار : 50404

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:

موفقیت گذر فرهنگ گلستان معطوف به حمایت دائمی از آن است

موفقیت گذر فرهنگ گلستان معطوف به حمایت دائمی از آن است

ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی حمایت دائمی از گذرگاه فرهنگ و هنر گلستان را لازمه موفقیت این گذرگاه عنوان کرد.

جعفر مروارید در جلسه هماهنگی راه‌اندازی گذرگاه فرهنگ و هنر گلستان مشهد حمایت دائمی از گذرگاه فرهنگ و هنر را لازمه موفقیت این گذرگاه عنوان کرد و گفت: خواسته تمام ما این است که گذرگاه فرهنگ و هنر گلستان، گذرگاهی موفق شود و این موضوع نیازمند حضور یک مدیر قوی در گذرگاه، انجام فعالیت‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی، برگزاری رویدادهای فرهنگی هنری و حضور هنرمندان است.

امین عارف‌نیا، مدیرعامل موسسه توسعه فرهنگ و هنر، در ادامه این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در راستای ایجاد این گذرگاه فرهنگی و هنری، اظهار کرد: طی دو هفته گذشته جلسات کاری بسیاری در رابطه با گذرگاه فرهنگی گلستان برگزار کردیم و امیدواریم که این گذرگاه در ماه‌های ابتدایی سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در این جلسه دستورالعمل تشکیل کمیته پیشبرد و راه‌اندازی گذرهای فرهنگ و هنر شهر مشهد و فراخوان انتخاب متقاضیان بهره‌برداری از غرفه‌های این گذر بحث و بررسی شد و تعهدات و زمانبندی فعالیت‌های مرتبط با راه اندازی گذرگاه گلستان مشهد بررسی شد.

انتهای پیام