• پنجشنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۹
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99121410538
  • خبرنگار : 30054

انتخاب یک متخصص ارتوپدی خوب

انتخاب یک متخصص ارتوپدی خوب
تشخیص و درمان بیماری توسط جراح و متخصص ارتوپدی

سلامتی مهمترین سرمایه ی هر انسانی است. مشکلات زیادی هستند که در اثر عوامل متعددی برای استخوان و مفاصل به وجود می آیند.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام پی جو، برای تشخیص و درمان این مشکلات می توانید به متخصص ارتوپدی در شیراز و یا سایر شهرهای ایران مراجعه کنید. برای انتخاب و یافتن بهترین جراح و متخصص ارتوپدی در این متن  با ما همراه شوید.

ویژگی های یک متخصص ارتوپدی

متخصص استخوان و مفاصل، جراح استخوان و مفاصل همگی القاب یک متخصص ارتوپد است. متخصص ارتوپدی در شهر های ایران قادر است با بهره گیری از روش جراحی و غیرجراحی به درمان مشکلات استخوان و مفاصل بپردازد.

به طور کلی آسیب هایی که برای استخوان و مفاصل به وجود می آید شامل آسیب دیدن استخوان و مفاصل در اثر شکستگی، کشیدگی و رگ به رگ شدن، پاره شدن تاندون و رباط ها، آسیب های ورزشی، آرتروز و ساییدگی مفاصل، بیماری های مادرزادی، تومور استخوان و... می باشد.

برای تشخیص و درمان هر کدام از این مشکلات می توانید به متخصص ارتوپدی در شیراز و سایر شهر های ایران مراجعه کنید و با تشخیص پزشک پروسه ی درمان را پیش بگیرید.

وظیفه ی یک متخصص ارتوپدی چیست؟

درمان دردهایی همچون کمردرد، آرتروز و ساییدگی، آسیب های ورزشی، گرفتگی عضلات و هر گونه آسیب های استخوانی در حیطه ی تخصص یک متخصص ارتوپدی است. همانطور که می دانیم سیستم حرکتی بدن ما از طریق استخوان هایمان کار می کند. بنابراین، هر گونه مشکل در رابطه با استخوان و مفاصل موجب اختلال در سیستم حرکتی می شود.

یک متخصص ارتوپدمی تواند با تشخیص به موقع مشکل، آن را درمان کند. متخصص ارتوپدی بسیاری از مشکلات را بدون جراحی درمان می کند. برای انتخاب یک متخصص ارتوپدی در شیراز و سایر شهرها می توانید از سایت پی جو کمک بگیرید. پی جو بزرگترین مرجع معرفی پزشکان و متخصصان با تجربه در شیراز و سایر شهرهای ایران است.

متخصص ارتوپدی در شیراز

برای درمان مشکلات ارتوپدی روش هایی به غیر از جراحی وجود دارد؛ مانند تزریق و داروها، فیزیوتراپی. بنابراین تجربه و مهارت پزشک تاثیر بسیار زیادی در درمان شما دارد.پزشک متخصصبا معاینه ی فیزیکی و بررسی سوابق و وضعیت جسمی بیمار، نوع بیماری را تشخیص می دهد.

در بعضی موارد واقعا برای درمان باید عمل جراحی انجام دهید تا سلامتی تان را مجددا به دست آورید. جراح ارتوپدی در شیراز و سایر شهرهای ایران می تواند با انجام عمل جراحی به درمان شما بپردازد.

جراحان ارتوپد در زمینه های مختلفی فعالیت دارد از جمله جراحی کودکان، تروما، آنکولوژی، درمان ورزشی و... شما می توانید در ابتدا به متخصص ارتوپدی در شیراز و یا سایر شهرهای ایران مراجعه کنید و بعد از تشخیص پزشک برای درمان و یا جراحی اقدام کنید.

جراح ارتوپد چه افرادی را درمان می کند؟

عمل های جراحی ارتوپدی بسته به شرایط جسمی بیمار متفاوت است. انجام عمل جراحی ارتوپدی توسط جراح و به شیوه های مختلفی صورت می گیرد. در عمل جراحی به سبک آرتروسکوپی جراح با استفاده از دوربین و تجهیزات پزشکی دیگر می تواند مشکل شما را دقیقا تشخیص دهد و درمان کند. نوعی دیگر از عمل جراحی ارتوپد است که به آن فیوژن می گویند.

در این نوع جراحی استخوان ها را با استفاده از تجهیزات داخلی به یکدیگر پیوند می زنند. یک بیمار می تواند با مراجعه به متخصص ارتوپدی در شیراز و سایر شهرهای ایران درمان مطمئنی برای مشکل خود پیدا کند. در بعضی موارد برای نگه داشتن استخوان شکسته با استفاده از فلز و پیچ درمانی استخوان را نگه می دارند و این نوع جراحی اصلا سخت و سنگین نیست.

چگونه متخصص ارتوپدی در شیراز و شهرهای دیگر پیدا کنیم؟

طبیعتا سلامتی بزرگترین سرمایه و دارایی هر انسانی است. اگر برای شما مشکلی به وجود بیاید حتما به دنبال بهترین متخصص و پزشک خواهید گشت. در بعضی موارد ممکن است وضعیت شما نیاز به بررسی چند پزشک و متخصص داشته باشد. در واقع انتخاب بهترین متخصص ارتوپدییکی از مهمترین تصمیماتی است که شما باید به هنگام بیماری و بروز مشکل، بگیرید.

اگر پزشک شما تجربه و تخصص کافی نداشته باشد پروسه ی درمان شما طولانی تر خواهد بود و این امر موجب اتلاف وقت و هزینه خواهد شد. سایت پی جو معرف بهترین و با تجربه ترین پزشکان و متخصصان در تمام شهرهای ایران و شیراز است.

شما می توانید با مراجعه به سایت ما از سوابق کاری و تخصص و تجربه ی پزشکان و متخصصان آگاه شوید و به درستی تصمیم بگیرید و نسبت به درمان خود با خاطری آسوده و اعتماد به تجربه و تخصص پزشک مورد نظر اقدام کنید.

تشخیص بیماری توسط متخصص ارتوپدی در شیراز و سایر شهرهای ایران

انتهای رپرتاژ آگهی