• دوشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۴
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99121108145
  • خبرنگار : 50031

مربی قشقایی شیراز:

سه امتیاز بازی با چوکا را می‌خواهیم

سه امتیاز بازی با چوکا را می‌خواهیم

ایسنا/فارس مربی تیم فوتبال قشقایی شیراز با اشاره به وضعیت خوب بازیکنان این تیم، تاکید کرد که برای کسب هر سه امتیاز بازی خانگی، مقابل چوکا، به زمین خواهیم رفت.

رشید طهماسبی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه بازی مقابل تیم‌های شمالی همیشه خاص بوده است، گفت: هفته گذشته در جام حذفی یک بازی در شرایط شمالی (بارندگی) را تجربه کرده و در زمینی باتلاقی به واسطه جنگجویی بازیکنانمان پیروز شدیم.

طهماسبی که سال‌هاست مربیگری در رده‌های سنی مختلف باشگاه قشقایی را تجربه کرده است، گفت: بازیکنان قشقایی خوشبختانه به بازی در شرایط سخت تا حدودی عادت کرده‌اند و سه‌شنبه هم تلاش می‌کنند با صلابت و شادابی مقابل حریف شمالی ظاهر شوند و با شایستگی سه امتیاز را از آن خود کنند.

مربی تیم فوتبال قشقایی با اشاره به اینکه تلاش مضاعفی را از کادر فنی این تیم شاهد هستیم و بازیکنان هم به خوبی فرامین تاکتیکی را در زمین پیاده می‌کنند، ادامه داد: در بازی‌های اخیر، قشقایی هم خوب بازی می‌کند و هم خوب نتیجه می‌گیرد، آسیب‌پذیری تیم در خط دفاعی کم شده و در فاز تهاجمی هم گل‌های زیادی را ثبت کرده‌ایم.

طهماسبی با بیان اینکه امیدواری نسبت به بهبود شرایط قشقایی در جدول بیشتر شده است، گفت: چوکا را به خوبی آنالیز و نسبت به نقاط ضعف و قوتش آگاهی پیدا کرده‌ایم؛ ضمن احترامی که برای تمام حریفان و تیم چوکا قائل هستیم، فقط به قصد کسب سه امتیاز خانگی به میدان رقابت با این تیم می‌رویم.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال قشقایی شیراز که در بازی‌های اخیر عملکرد خوبی داشته است، بعدازظهر سه‌شنبه ۱۲ اسفند در ورزشگاه پارس به مصاف چوکای تالش خواهد رفت.

چوکا اکنون با ۱۴ امتیاز در رتبه شانزدهم و قشقایی با ۱۷ امتیاز در رده سیزدهم جدول هجده تیمی لیگ یک قرار دارند و تیم شمالی، برای رهایی از منطقه سقوط، قطعا تلاش بیشتری را در دستور کار خواهد داشت.

اکنون تیم‌های مس کرمان با ۲۸، شهرداری آستارا با ۲۷  و فجرسپاسی شیراز با ۲۵ امتیاز در رتبه های اول تا سوم جدول لیگ دسته یک کشور قرار دارند.

انتهای پیام