• دوشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۹
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 99121108043
  • خبرنگار : 50294

درگاه های پرداخت قبوض مخابرات رایگان است

درگاه های پرداخت قبوض مخابرات رایگان است

ایسنا/کردستان مدیر مخابرات منطقه کردستان به درگاه های غیرحضوری برای پرداخت قبوض تلفن ثابت اشاره کرد و گفت: این درگاه ها نیز به صورت رایگان و 24 ساعته جهت بهره مندی مشتریان فعال هستند .

آزاد حکمت در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن معرفی سرویس های مختلف تلفن ثابت اظهار کرد: مشتریان مخابراتی می توانند در سطح استان با تماس تلفنی و بدون نیاز به احراز هویت از خدمات تلفن ثابت خود بهره مند شوند.

وی خاطر نشان ساخت: شرکت مخابرات ایران در حوزه خدمات مربوط به امور مشتریان با ارائه بیشترین خدمات به صورت غیر حضوری به خصوص در شرایط حاضر امکانات مناسبی را برای دارندگان خطوط تلفن ثابت در بخش های مختلف مهیا کرده است.

وی یادآورشد: در همین راستا، دایری و فعال کردن خدمات سرویس بیدارباش، انتقال مکالمه، مکالمه کنفرانسی و انتقال از خط اشغال به صورت تلفنی و بدون نیاز به مراجه حضوری مشتری امکان پذیراست که مشتریان می توانند در سطح استان با تماس تلفنی و بدون نیاز به احراز هویت از این خدمات بر روی خطوط تلفن ثابت خود بهره مند شوند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در ادامه به درگاه های غیرحضوری برای پرداخت قبوض مخابرات اشاره کرد و گفت: این درگاه ها نیز به صورت رایگان و 24 ساعته جهت استفاده مشتریان فعال هستند.

حکمت، سامانه پرداخت غیر حضوری 2000،#2020*،پرتال شرکت مخابرات ایران به نشانیwww.tci.ir  را ازدرگاه های مورد نظر جهت پرداخت غیر حضوری توسط کاربران اعلام کرد.

وی تعداد شماره های منصوبه تلفن ثابت در استان را 586 هزار و412مورد اعلام کرد و تصریح کرد: در حال حاضر  507 هزار و 318  شماره مشغول بکار هستند.

انتهای پیام