• دوشنبه / ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۸
  • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
  • کد خبر: 99121107902
  • خبرنگار : 71451

آذربایجان‌شرقی میزبان سومین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی شد

آذربایجان‌شرقی میزبان سومین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی شد

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس استان آذربایجان‌شرقی گفت: اگر نتوانیم ایثار، شهادت و مقاومت شهدا در دفاع مقدس و جبهه مقاومت را به صورت مستند به جامعه نشر دهیم، دینی بر گردنمان خواهد ماند.

به گزارش ایسنا، اصغر عباسقلی‌زاده در آئین رونمایی از پوستر سومین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی،  بیان کرد: تاکنون دو جشنواره ملی در این زمینه به میزبانی استان تهران برگزار شده است. امسال نیز میزبانی از این جشنواره به استان ما سپرده شده است.

وی با بیان اینکه ۹۰۴ اثر در سال ۹۸ به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، خاطرنشان کرد: 1113 اثر هم در سال‌جاری به دبیرخانه جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت ارسال شده است. و امیدواریم با همکاری و هم افزایی تمامی مسئولان و فرماندهان لشکری بتوانیم اثری ماندگار را در اجرای این رویداد ملی بر جای بگذاریم.

سردار عباسقلی‌زاده با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ۳۱ شهریورماه سال‌جاری برای پیشکسوتان دفاع‌ مقدس، گفت: اگر نتوانیم ایثار، شهادت و مقاومت شهدا در دفاع مقدس و جبهه مقاومت را به صورت مستند در جامعه نشر دهیم، دینی بر گردنمان خواهد ماند.

وی گفت: سومین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی فرصت مغتنمی است تا با همکاری و هم‌افزایی تمامی فعالان بتوانیم اقدامات مثبت در راستای ادای دین به شهدا در سطح کشور برداریم.
انتهای پیام