• جمعه / ۸ اسفند ۱۳۹۹ / ۰۱:۲۱
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99120805335
  • منبع : فدراسیون کشتی

قرعه‌کشی ۵ وزن نخست تورنمنت کشتی اوکراین/ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

قرعه‌کشی ۵ وزن نخست تورنمنت کشتی اوکراین/ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

قرعه‌کشی مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های بین‌المللی جام مربیان و کشتی‌گیران برتر اوکراین در شهر کیِف برگزار شد.

به گزارش ایسنا، نتایج قرعه نمایندگان ایران که از ظهر جمعه به مصاف حریفان خود می روند به شرح زیر است:

کشتی فرنگی

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند سجاد عباسپور در دور نخست به مصاف بایراکتار از اوکراین می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان مخرتچیان از ارمنستان و بهرامف از ازبکستان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۱۴ کشتی‌گیر حضور دارند محمدرضا مختاری در دور نخست به مصاف آمویان از ارمنستان می‌رود و در دور بعد با برنده مبارزه میان ولادیسلاو کراوچنکو و آندری کولیک از اوکراین می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مهدی بالی در دور اول با قرعه استراحت روبه‌روست و در دور دوم به مصاف توردیف از ازبکستان می‌رود. در این وزن ۱۸ کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند.

کشتی آزاد

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۲۶ نفر شرکت کرده‌اند، علی قلی‌زادگان در دیدار نخست با شاوکاتُف از ازبکستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در این مبارزه در دور دوم با برنده کشتی میان امیرارسلانُف از آذربایجان و گوتسولیاک از اوکراین می‌رود.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محمدصادق فیروزپور پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف بوخورس از الجزایر می‌رود و در صورت پیروزی بر این کشتی‌گیر در دور سوم با برنده دیدار میان آشیرُف از آذربایجان و برواشویلی از گرجستان می‌رود. در این وزن ۴۱ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۳۱ کشتی‌گیر حضور دارند، امیرحسین فیروزپور در دور نخست به مصاف گوجن از ترکیه می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان زاکاریف و دودایف از اوکراین دیدار خواهد کرد.

انتهای پیام