• پنجشنبه / ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۱
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99112317484
  • خبرنگار : 50224

۲ تالار پذیرایی دهدشت پلمب شد

۲ تالار پذیرایی دهدشت پلمب شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در راستای تشدید مقابله با عوامل اجتماعی انتشار ویروس کرونا در سطح شهرستان کهگیلویه، تالارهای پذیرایی پردیس و آپادانای دهدشت پلمب شدند.

محمدطاهر طیب زادگان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه گفت: در راستای تشدید مقابله با عوامل اجتماعی انتشار ویروس کرونا و پیشگیری در سطح شهرستان کهگیلویه، تالارهای پذیرایی پردیس و آپادانای دهدشت پلمب شدند.

وی تصریح کرد: در پی برگزاری مراسم عروسی در تالارهای پردیس و آپادانای دهدشت با وجود هشدارهای جدی ستاد مقابله با کرونا و توصیه های اکید متولیان حوزه سلامت شهرستان، صبح امروز و با حضور عوامل انتظامی و قضایی این تالارها پلمب شده و طی هماهنگی به عمل آمده با حوزه قضایی شهرستان نسبت به صدور قرار مجرمیت عوامل اجرایی این مراسمات اقدام لازم صورت گرفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت کهگیلویه، طیب زادگان افزود: در این شرایط که بیماری کرونا به عنوان خطر اصلی تهدید کننده جان مردم در کمین نشسته، برخورد با عوامل برگزارکننده چنین مراسماتی، خواسته بحق مردم و مسئولین بوده و شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

وی بیان کرد: به این منظور علاوه بر تعطیلی و پلمب اماکن مشابهی که قصد برگزاری چنین تجمعاتی به هر بهانه ای را داشته باشند، با هماهنگی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی نسبت به تقاضای صدور محکومیت های بازدارنده ای نظیر حبس برای عوامل اجرایی این مراسمات و تجمعات اقدام خواهد کرد و در این زمینه کوچکترین اغماضی صورت نخواهد گرفت.

انتهای پیام