• چهارشنبه / ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۰
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99112217036
  • خبرنگار : 30450

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خبر داد

حضور ذینفعان خوشه دستبافته های کهگیلویه و بویراحمد در هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس

حضور ذینفعان خوشه دستبافته های کهگیلویه و بویراحمد در هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد از حضور ذینفعان خوشه دستبافته های این استان در هفدهمین نمایشگاه فرش دستباف فارس و صنایع وابسته خبر داد.

"دکتر سید هاشم موسوی جهان آباد" افزود: در این نمایشگاه تولید کنندگان فعال با تولیدات سایر استان ها، نیاز های بازار، تنوع در طرح و رنگ همچنین کیفیت مواد اولیه و …آشنا خواهند شد.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های حمایتی شرکت شهرک های صنعتی برگزاری تور صنعتی و بازدید ازواحدهای تولیدی نمایشگاهای داخلی و خارجی لست که در همین راستا امروز با حضور بیست و پنج نفر از تولیدکنندگان دستبافته های استان از هفدهمین نمایشگاه فرش دستبافت فارس و صنایع وابسته بازدید به عمل آمد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هدف از شرکت در این نمایشگاه علاوه بر نمایش توانمندی های حوزه دستبافته های استان، توسعه بازار محصولات بومی و جذب سرمایه‌گذار در راستای ساماندهی این رسته می باشد.
موسوی جهان آباد بیان کرد:حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و برگزاری تورهای مختلف برای ذینفعان خوشه صنعتی دست بافته ها به توسعه و ایجاد محصولات جدید در این هنر صنعت منجر خواهد شد وبررسی ظرفیت‌های بازار، سلایق مشتریان، کانال‌های توزیع، بررسی حضور رقبا از جمله برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای توسعه خوشه فرش استان می باشد.


به گزارش ایسنا، با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان و همکاری خوشه دست بافته ها غرفه مشترکی اخذ و به صورت رایگان در اختیار ذینفعان خوشه قرار گرفته است.
گفتنی است؛ این نمایشگاه از تاریخ ۲۰ الی ۲۵ بهمن در محل نمایشگاه های بین المللی فارس در حال برگزاری است.


انتهای پیام