• چهارشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۸
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 99110805970
  • خبرنگار : 50061

روزهای پایانی هفته در قزوین برفی و بارانی است

روزهای پایانی هفته در قزوین برفی و بارانی است

ایسنا/قزوین کارشناس اداره‌کل هواشناسی قزوین از ورود سامانه بارشی به استان در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد و گفت: از اوایل شب جمعه ۱۰ بهمن تا شنبه ۱۱ بهمن گذر سامانه بارشی را از استان شاهد خواهیم بود که پیامد آن بارش برف و باران و در مناطق کوهستانی استان بارش برف است.

ندا مشاطان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق نقشه‌های پیشیابی تا فردا نهم بهمن وضعیت جوی پایدار خواهد بود و روند نسبی افزایش دما را پیش‌بینی می‌کنیم، با توجه به سکون جو احتمال افزایش غلطت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرتردد را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: از اوایل شب جمعه ۱۰ بهمن تا شنبه ۱۱ بهمن گذر سامانه بارشی را از استان شاهد خواهیم بود که پیامد آن بارش برف و باران و در مناطق کوهستانی استان بارش برف خواهد بود؛ طی این مدت وزش بادهای نسبتاً شدید را پیش‌بینی می‌کنیم که برای مناطق کوهستانی احتمال پدیده کولاک را به همراه دارد.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته آوج با منفی پنج و بوئین‌زهرا با ۱۳ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرهای استان بودند، دمای شهر قزوین نیز بین منفی پنج و ۱۲درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

انتهای پیام