• چهارشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۱
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 99110805958
  • خبرنگار : 50336

پررنگ تر شدن دهه فجر امسال، دشمنان را ناامید خواهد کرد

پررنگ تر شدن دهه فجر امسال، دشمنان را ناامید خواهد کرد

ایسنا/قم رئیس جهاد دانشگاهی واحد قم با بیان اینکه دشمنان گمان دارند که دهه فجر امسال کمرنگ خواهد بود، تصریح کرد: وجود این جلسات هماهنگی برای رسیدن به نتیجه مطلوب در خصوص اجرای طرح های گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و رو سیاهی دشمنان انقلاب بسیار موثر است.

دومین جلسه کارگروه دانشجویی و دانشگاهیان بزرگداشت دهه فجر چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور مسئولین دانشگاه های استان در دانشگاه پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار شد.
در این جلسه مسئولین دانشگاه ها به ارائه طرح ها و پیشنهادات دانشگاه ها در خصوص بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند.
در ابتدای جلسه دکتر محمد حیدری، ریاست جهاد دانشگاهی واحد قم، ضمن تقدیر از میزبانی دانشگاه پردیس فارابی دانشگاه تهران، با اشاره به اهمیت کارگروه دانشجویی و دانشگاهیان بزرگداشت دهه فجر چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی بیان کرد: وجود محدودیت های این روزها به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی، اقدامات در خصوص گرامی داشت سالگرد انقلاب اسلامی را به شدت تحت و الشعاع قرار داده است.
وی تصریح کرد: با وجود دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی باید در عرصه داخلی تلاش کنیم که کمبودها و ضعف ها را رفع کنیم و پیش از بوجود آمدن هر مشکلی آنها را از بن حل کنیم، نه اینکه اجازه دهیم مشکلی بوجود بیاید و سپس به دنبال چاره باشیم.

دکتر حیدری با بیان اینکه ویروس کرونا ماهیت فعالیت های اجتماعی و سنت ها را تغییر داده است، خاطر نشان کرد: در خصوص زنده نگه داشتن اصول اعتقادی ضمن رعایت نکات بهداشتی، دانشگاهیان باید به ارائه راهکار بپردازند.
رئیس جهاد دانشگاهی اظهارکرد: اگر منشاء مدیریت یک سازمان صلاحیت لازم در انجام امور را داشته باشد، بسیاری از مشکلات اساسا رخ نمی دهند و راهکار های صحیح در انجام امور صورت می گیرد. وجود مدیران دلسوز و توانمند در بسیاری از دستگاه های کشور و به خصوص در دانشگاه ها باعث ایجاد یک روند مثبت شده است.
وی در خصوص برنامه دانشگاهیان در ایام دهه فجر، عنوان کرد: به دلیل حسن نظر مسئولین استان و حضور پر رنگ جهاددانشگاهی در تمام دانشگاه های استان، این نهاددانشگاهی، مسئولیت کمیته دانشگاهیان را بر عهده دارد.
حیدری با بیان اینکه دشمنان گمان دارند که دهه فجر امسال کمرنگ خواهد بود، تصریح کرد: وجود این جلسات هماهنگی برای رسیدن به نتیجه مطلوب در خصوص اجرای طرح های گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و رو سیاهی دشمنان انقلاب بسیار موثر است.

انتهای پیام