• چهارشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۹
  • دسته‌بندی: ایلام
  • کد خبر: 99110805564
  • منبع : نمایندگی ایلام

۲۵ بهمن، آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره ایلام به زبان انگلیسی

۲۵ بهمن، آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره ایلام به زبان انگلیسی

ایسنا/ایلام معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام از برگزاری نخستین جشنواره ایلام به زبان انگلیسی خبر داد و گفت: علاقمندان می‌توانند تا ۲۵ بهمن ماه جاری آثار و تولیدات انگلیسی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 «علی حیدربیگی» در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه علاقمندان می‌توانند تا ۲۵ بهمن ماه آثار خود را در ۴ بخش مستند، نوشتار، شعر و داستان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند، اظهار کرد: دانش آموزان و دانشجویان علاقمند به شرکت در جشنواره ایلام به زبان انگلیسی می‌توانند آثار و تولیدات خود را به آدرس https://ilaminenglish.ir ارسال کنند.
وی با بیان اینکه امیدواریم شرکت گسترده جامعه هدف در این جشنواره بتواند زمینه برگزاری این جشنواره را به زبان‌های دیگر در آینده نزدیک فراهم کند، تصریح کرد: نخستین جشنواره ایلام به زبان انگلیسی حرکتی جدید در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان است.
حیدربیگی ادامه داد: نخستین جشنواره ایلام به زبان انگلیسی به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد ایلام با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام، استانداری ایلام، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام، فرمانداری بدره، اداره کل ورزش و جوانان ایلام، شرکت کیان نور ایلام، اتاق بازرگانی ایلام و مرکز نوآوری و شتاب دهی جوانان ایلام برگزار خواهد شد.

انتهای پیام