• چهارشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۳
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99110805467
  • خبرنگار : 71549

اظهارات کونته پس از پیروزی در داربی میلان

اظهارات کونته پس از پیروزی در داربی میلان

سرمربی اینتر پس از شکست میلان با رسانه‌ها صحبت کرد و به تحسین بازیکنانش پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، اینتر سه‌شنبه شب توانست با نتیجه ۲ بر یک میلان را شکست دهد و به نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا صعود کند. آنتونیو کونته پس از این برد شیرین گفت: خوشحالم هدایت تیمی را بر عهده دارم که همه با تمام وجود برای پیراهن اینتر می‌جنگند. برای دومین سال پیاپی به نیمه نهایی صعود کردیم. این بار به خصوص به لطف بازیکنانم به دست آمد که از ابتدا تا انتها بازی را خوب پیش‌بینی کردند. 

در دقیقه ۵۸ میلان به دلیل اخراج زلاتان ایبراهیموویچ ۱۰ نفره شد و اینتر پس از این اتفاق دو گل خورده را جبران کرد. سرمربی ایتالیایی اظهار کرد: زمانی که هر دو تیم یازده نفره بودند موقعیت‌های خوبی داشتیم. بازی عالی به نمایش گذاشتیم. پیش از اخراج زلاتان نتیجه بازی یک شوخی بود. با این حال توانستیم یک بازگشت خوب داشته باشیم. به اندازه موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم نتوانستیم گلزنی کنیم. 

سرمربی اینتر در پایان به تمجید از اریکسن، زننده گل پیروزی تیمش پرداخت و گفت: او می‌تواند به عنوان یک گل ساز عمل کند. او بازیکن توانمندی است و خیلی باهوش است. اریکسن جزویی از پروژه ما است و خوشحالم که توانست گلزنی کند. من اصرار کردم ضربه آزاد بزند اما او کمی خجالتی است. امیدوارم این گل به او کمک کند. 

انتهای پیام