• چهارشنبه / ۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۷:۲۴
  • دسته‌بندی: سیستان و بلوچستان
  • کد خبر: 99110805343
  • خبرنگار : 50339

توزیع پتو و لوازم گرمایشی در شهرستان خاش

توزیع پتو و لوازم گرمایشی در شهرستان خاش

ایسنا/سیستان و بلوچستان مسوول نمایندگی بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها در خاش سیستان و بلوچستان گفت: به همت خیران و همکاران ما در این نهاد ۱۱۲ پتو و وسایل گرمایشی میان نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

معصومه هوشیار در گفت وگو با ایسنا افزود: توزیع ۵۰ کارتن و حدود ۸۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ میان اقشار نیازمند از دیگر برنامه های این نهاد خیریه در خاش است.

وی بیان کرد: در ماه های گذشته نیز افزون بر 4000 پرس غذای گرم، حدود 300 بسته گوشت گوسفندی، 2000 بسته لوازم التحریر، ۲۰ سری جهیزیه، ۱۲۰۰ بسته مواد غذایی، بهداشتی و کارت هدیه و مقادیری کفش و لباس و غیره میان نیازمندان و ایتام خاش توزیع شده است.

هوشیار با اشاره به اینکه برخی از مردم این شهرستان با بضاعت کم کمک ماهانه 10 هزار و بیشتر با این موسسه همکاری دارند ادامه داد: مردم شهرستان خاش از اقشار محروم و مستمند جامعه هستند که ضرورت دارد از سوی دولت و نهادهای خیریه ای به آنان توجه شود.

وی اظهارکرد: در این شهرستان نیز افرادی متمکن و خیرخواه با هدف کمک به محرومان تلاش هایی داشته و دارند، اما عمق محرومیت ها بالا بوده و احتیاج به حمایت های دولت و گروه های جهادی و خیران دارند.

نمایندگی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در خاش سیستان و بلوچستان اوایل امسال با هدف محرومیت زدایی، کمک رسانی و خدمات رسانی به نیازمندان و ایتام برای انخستین بار به عنوان تنها خیریه رسمی در این شهرستان آغاز به کار کرده است.

انتهای پیام