• سه‌شنبه / ۷ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۰
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 99110704747
  • منبع : نمایندگی قم

افتتاح پروژه های برق با اعتباری بالغ 1480 میلیارد ریال در استان قم

افتتاح پروژه های برق با اعتباری بالغ 1480 میلیارد ریال در استان قم

ایسنا/قم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان از افتتاح پروژه های برق قم با اعتباری بالغ 1480 میلیارد ریال همزمان با پویش ملی #هرهفته الف ب_ایران خبر داد.

به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، مهندس مهدی آهنین پنجه از احداث پست 400 کیلوولت فولاد ذوب گستر و 7 پروژه توسعه و بهینه‌سازی شبکه‌های فوق توزیع و شبکه فشار ضعیف توزیع نیروی برق قم با اعتباری بالغ بر هزار و 480 میلیارد ریال همزمان با سی و هشتمین پویش ملی #هرهفته الف ب_ایران خبر داد.
مهندس مهدی آهنین‌پنجه همچنین گفت: ۱۴۶ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف و نصب ۳۲۸ دستگاه پست توزیع با هدف تأمین برق پایدار و افزایش رضایتمندی مشترکین با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌هایی است که در این پویش به بهره‌برداری می‌رسد.
وی در ادامه از تبدیل بیش از ۱۱۵ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در سال ۹۹ با هدف جلوگیری از سرقت شبکه و کاهش خسارات به لوازم برقی مشترکین و افزایش پایداری شبکه با اعتباری بالغ بر ۲۳۰ میلیارد ریال خبر داد.
آهنین‌پنجه با اشاره به اجرای موفق و ارائه ۱۰۰ درصدی خدمات غیرحضوری و توسعه دولت الکترونیک توسط شرکت توزیع برق استان گفت: در حوزه فناوری اطلاعات نیز با ارائه خدمات غیرحضوری و توسعه دولت الکترونیک، ارتقاء امنیت و پایداری شبکه آی تی با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال محقق شد.

انتهای پیام