• دوشنبه / ۶ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۸:۳۶
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99110604279
  • خبرنگار : 71536

نویدکیا: امکان ندارد بازیکن من وقت‌کشی کند/ بحث با داور و نیمکت حریف برای فوتبال جهان سومی است

نویدکیا: امکان ندارد بازیکن من وقت‌کشی کند/ بحث با داور و نیمکت حریف برای فوتبال جهان سومی است

سرمربی سپاهان معتقد است بازیکنان تیم او هیچ گاه وقت کشی نمی‌کنند و در صورتی که چنین چیزی وجود داشته باشد، خودش به عنوان نفر اول با این موضوع برخورد خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا بعد از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان و هم‌امتیاز شدن با استقلال در صدرجدول رده‌بندی لیگ برتر گفت: دلم می خواهد به دو نکته اشاره کنم. در ابتدا از حمایت‌های مدیران باشگاه ممنونم، دلم می‌خواهد مثل سال‌های گذشته از تیم حمایت کنند تا بتوانیم راهمان را بهتر جلو برویم.

سرمربی سپاهان با اشاره به حمایت هواداران صنعت نفت از تیمش اظهار کرد: قبل از بازی هواداران خیلی خوب نفت را دیدم که خیلی محبت داشتند و تیم ما را هم تشویق کردند و دوست داشتم از آنها تشکر کنم. ما در بهترین لحظه و در ابتدای مسابقه گل زدیم و بعد از آن وظایف دفاعی خودمان را خوب انجام دادیم.

وی ادامه داد: معتقدم دفاع کردن خودش یک نوع هنر است که برخی تیم‌ها خیلی خوب این کار را انجام می‌دهند و ما هم در نیمه اول خوب دفاع کردیم ولی در نیمه دوم گل خوردیم و بعد از گل مساوی موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کردیم. برایم مهم است که هیچ تیمی در آبادان مساوی نگرفته بود اما بازیکنان ما با تمام توان تلاش کردند و بعد از مساوی هم جنگیدند و به بازی برگشتند  که جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. به هواداران سپاهان هم تبریک می‌گویم.

نویدکیا در پاسخ به این سوال که خلعتبری در چندین نوبت وقت کشی کرد و این در حالی است که سابقا از این تیم چنین چیزی را سراغ نداشتند و آیا آن‌ها شیوه جدیدی را برای پیروزی در نظر گرفته اند گفت: من درک می‌کنم که صنعت نفت را دوست دارید و احساساتی شده‌اید اما من چنین سبک بازی را دوست ندارم. خلعتبری در نیمه اول دو بار مصدوم شد و احساس کردم می‌تواند در نیمه دوم بازی کند اما او دقیقه ۴۸ دست بلند کرد و تعویض شد چون مشکل داشت.

سرمربی سپاهان گفت: یک بار هم شایان مصلح این مشکل را داشت. ما حالا باید به اصفهان برویم و مشکل او را پیگیری کنیم. با این حال من چنین سبک فوتبالی را دوست ندارم و دلم نمی خواهد وقت کشی کنم. اگر بازیکنان من زمین افتاده‌اند، یعنی حتما آسیب دیده‌اند. وقت کشی و وقت تلف کردن در سبک فوتبال من نیست. من مخالف این سبک‌ها هستم و قطعا این نوع فوتبالی که می‌گویید اگر از بازیکن من سر بزند خودم نفر اولی هستم که جلوی آن می‌ایستم. این نوع بازی مال تیم‌هایی است که برنامه ندارند. وقت کشی برای فوتبال‌های جهان سومی است که خودتان را بیاندازید و با داور و نیمکت حریف بحث کنید.

او ادامه داد: دلم نمی‌خواهد این نوع بازی را انجام دهیم و و قطعا امکان ندارد بازیکنان من این کار را انجام دهند. من چنین کاری را در دوران بازیگری و مربیگری انجام نداده‌ام. اگر بازیکن من خودش را بیاندازد که دکتر وارد زمین شود و وقت بازی تلف شود، خودم با این موضوع برخورد می‌کنم.

انتهای پیام