• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۸
  • دسته‌بندی: سیستان و بلوچستان
  • کد خبر: 99110503303
  • خبرنگار : 50191

توزیع ماهانه ۳۰۰۰ تن روغن تنظیم بازار در سیستان وبلوچستان

توزیع ماهانه ۳۰۰۰ تن روغن تنظیم بازار در سیستان وبلوچستان

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ماهانه ۳۰۰۰ تن روغن تنظیم بازار در سیستان وبلوچستان توزیع می شود گفت: تاکنون در همه بخش ها از جمله خانوار، صنف و صنعت روغن مورد نیاز تامین و در اختیار قرار داده شده است.

به گزارش ایسنا محمد رفیع سلطانزاده گفت: هم اکنون نیز فرایند جذب روغن به گونه ای طراحی شده که بیش از گذشته روغن در بازار توزیع گردد و کمبودی در سطح عرضه مشاهده نمی شود.

وی با بیان اینکه مردم روغن خوراکی را در حد نیاز ماهیانه تهیه نمایند افزود: سرانه مصرف برای تمامی کالاها بویژه روغن وجود دارد و تامین بیش از حد روغن باعث کمبود روغن می گردد و امکان این وجود دارد که برخی از خانوار نتوانند روغن مورد نیاز خود را تامین نمایند.

سلطانزاده در ادامه افزود: ممکن است یکی از دلایل کمبود روغن با توجه به پایین بودن قیمت آن در کشور ، قاچاق باشد و برخی از سودجویان با مراجعه به فروشگاهها و خرید روغن و سپس تجمیع آن نسبت به قاچاق آن به آنسوی مرزها اقدام  نمایند و بر همین اساس باید مراقبت شود تا کالاهای اساسی مردم از مرزهای کشور خارج نشود.

انتهای پیام