• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۲۸
  • دسته‌بندی: گلستان
  • کد خبر: 99110503294
  • خبرنگار : 50051

فرماندار کردکوی: ۱۵۲ پروژه در دهه افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود

فرماندار کردکوی: ۱۵۲ پروژه در دهه افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود

ایسنا/گلستان فرماندار کردکوی گفت: در دهه فجر امسال ۱۵۲ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغال‌زا با اعتباری بالغ‌بر ۳۵۵ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود.

ابراهیم قدمنان امروز در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با دهه فجر، ۲۹ پروژه اقتصادی با اعتبار ۱۸۳ میلیارد تومان و با اشتغال‌زایی ۴۰۴ نفر در شهرستان کردکوی افتتاح می‌شود.

وی افزود: در بخش پروژه‌های عمرانی نیز ۱۰۴ پروژه قابل‌افتتاح و ۱۹ پروژه کلنگ زنی خواهیم داشت که مجموع اعتبار این پروژه‌ها ۸۲ میلیارد تومان است.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: کلنگ زنی آغاز آسفالت روستای مهترکلاته، سه‌راهی یزدان محله به درازنو و کنداب، بازسازی یک کارخانه کیک و شیرینی و کلنگ زنی زهکشی روباز و فاز یک زهکشی زیرزمینی را در دهه فجر امسال خواهیم داشت.

قدمنان بیان کرد: در دهه فجر امسال افتتاح سالن ورزشی روستای سالیکنده، افتتاح مدرسه ۶ کلاسه روستای چهارده، افتتاح شرکت دامداری وزوار با اشتغال‌زایی ۲۶ نفر، افتتاح شرکت کاسپین شیمی با اشتغال‌زایی ۱۱ نفر و افتتاح پل رودخانه قاضی محله را در سطح شهرستان داریم.

فرماندار کردکوی گفت: افتتاح پروژه‌های طرح هادی روستاهای خرم‌آباد، مهترکلاته، سرکلاته، بالاجاده، ایلوار، محمدآباد، سالیکنده و دنگلان را نیز با اعتباری بالغ‌بر ۶ میلیارد تومان داریم.

انتهای پیام