• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۸
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99110502994
  • خبرنگار : 30054

عکس‌های تبلیغاتی، دریچه‌ای به دنیای برند شما

عکس‌های تبلیغاتی، دریچه‌ای به دنیای برند شما

در یک نمایشگاه عکس، وقتی قدم‌زنان در میان قاب‌ها حرکت می‌کنیم و نگاه‌مان را از تصویری به تصویری دیگر می‌دوزیم، از خودمان می‌پرسیم چه چیزی در بعضی عکس‌ها هست که با وجودمان ارتباط برقرار می‌کند؟ چه معنایی در نورهایی است که از لابلای دیافراگم باز دوربین بر پرده چشم ما می‌تابد؟ و اینکه چرا بعضی عکس‌ها با اینکه از منظر فنی بی‌نقص هستند از چنین روحی تهی هستند؟

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کانون آنی بین، قرار نیست همیشه عکس‌های هنرمندانه را در نمایشگاه‌ها و گالری‌ها ببینیم. نگاه هنرمندانه و خلاقانه می‌تواند حتی در تصاویری که از شرکت و کارخانۀ شما گرفته می‌شود، جریان داشته باشد.

عکس‌هایی که در وب‌سایت، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعیِ مجموعۀ شما قرار می‌گیرد می‌تواند دعوتی باشد به دنیای بزرگ و پرجزئیات برند شما.

عکاسی صنعتی + تعرفه قیمت + فیلم پشت صحنه (کلیک کنید)

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در کانون آنی‌بین

کانون آنی‌بین در کنار سال‌ها فعالیت متنوع در تولید و طراحی فیلم‌ها و تیزرهای تبلیغاتی، در زمینه‌ی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی هم تجربه‌های فراوانی داشته است.

شرح آنچه در خطوط تولید کارخانه شما می‌گذرد، رونمایی از آخرین محصول‌تان و یا عمکرد پرسنل سازمان شما، اگر به طرز هنرمندانه‌ای به تصویر کشیده شود می‌تواند تبدیل به اثری ماندگار شود و بیش از هر متن و کلامی تأثیرگذار باشد.

اگر هم که بخواهید تصاویری جذاب و گویا از محصولات‌تان برای فروش در فروشگاه‌های آنلاین تهیه کنید، می‌توانید از خدمات عکاسی صنعتی آنی‌بین استفاده کنید تا مخاطب‌تان را با کیفیت محصول‌تان غافلگیر کنید. وب‌سایت‌ها، تبلیغاتی که در نشریات منتشر می‌شوند، بروشورهای نمایشگاهی، همه‌ و همه جزو مواردی هستند که در آن‌ها عکس‌های خوب کاربرد دارند و می‌توانند بدرخشند.

اگر برای ثبت تصاویر خود به عکس‌هایی معمولی راضی نمی‌شوید، پیشنهاد می‌کنیم سری به نمونه‌ کارهای وب‌سایت کانون آنی‌بین به نشانی anibeen.com بزنید و با ما تماس بگیرید. بگذارید آنچه ماندگار می‌شود، تصویری از شما باشد.

انتهای رپرتاژ آگهی