• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۹
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99110502903
  • خبرنگار : 50214

رئیس سازمان مدیریت استان:

ایجاد و تکمیل طرح‌های موثر اجتماعی حاشیه شهرهای یزد در اولویت است

ایجاد و تکمیل طرح‌های موثر اجتماعی حاشیه شهرهای یزد در اولویت است

ایسنا/یزد رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد اعلام کرد: یکی از اولویت‌های این سازمان در سال‌های اخیر توجه و اهمیت به ساخت و تکمیل طرح‌های دارای تاثیرات اجتماعی در حاشیه شهرهاست.

«سید مجتبی حسینی‌پور» در جریان بازدید از طرح‌های توسعه شهری واقع در مناطق حسن آباد و صدرآباد یزد، ضمن اعلام این مطلب، افزود: خوشبختانه توام شدن اعتبارات مناطق حاشیه‌ای و اعتبارات بازآفرینی شهری، نویدبخش اتفاقات خوبی در استان یزد و نیز شهر یزد است.

 وی گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی طی سال‌های اخیر حمایت هایی را در جهت تامین زیرساخت‌های شهری و کمک به برخی طرح‌های شهرداری در این مناطق به عمل آورده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در بازدید از کتابخانه علامه جعفری حسن‌آباد نیز درخواست توسعه کتابخانه با توجه به اختصاص زمین همجوار از طرف نهاد کتابخانه‌های استان را بررسی کرد.

حسینی‌پور همچنین از کمربندی حسن آباد بازدید کرد و یاداور شد: برای این طرح که از محل اعتبارات بازآفرینی و توسط راه و شهرسازی تکمیل شده و در حال بهره برداری است، مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

مشکلات ساخت کلانتری حسن آباد که از سال ۱۳۹۸ شروع و کل اعتبار آن از محل استانی تأمین شده است، نیز با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مورد بررسی قرار گرفت.

در بازدید از پارک بزرگ حسن آباد نیز اعلام شد این طرح نیز از محل اعتبارات استانی و شهرداری در سال‌های گذشته تکمیل شده و قابل توسعه است.

ورزشگاه شهدای حسن آباد شامل سالن‌های ورزشی و زمین چمن مصنوعی از محل منابع استانی در سالهای گذشته ایجاد شده و تجهیزات آن از محل طرح کاهش آسیب های اجتماعی تامین شده است و بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به منظور بررسی تقاضای اعتبار جهت تکمیل زمین والیبال و فوتبال ساحلی نیمه کاره صورت گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، حسینی‌پور همچنین در جریان بازدید از طرح نیمه تمام مرکز سلامت منطقه صدرآباد که از محل اعتبارات ستاد بازآفرینی شروع شده و درحال حاضر ۳۵ درصد پیشرفت دارد،  گفت: کمبود این مرکز در منطقه صدرآباد به خوبی حس می‌شود.

انتهای پیام