• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۰
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99110402409
  • منبع : نمایندگی همدان

استاندار مطرح کرد

توقف روند کاهشی کنترل کرونا در همدان

توقف روند کاهشی کنترل کرونا در همدان

ایسنا/همدان استاندار همدان اعلام کرد: متأسفانه روند کاهشی کنترل کرونا در استان که تا هفته گذشته به شکل مطلوبی در استان اداره شد، متوقف شده است.

سیدسعید شاهرخی شنبه ۴ بهمن ماه در جلسه ستاد استانی مدیریت کروناویروس همدان، ضمن تأکید بر رعایت پروتکل ها گفت: ۱۱ ماه است که روزهای شنبه، جلسه ستاد مقابله با کرونا در سطح ملی و استانی، برای کنترل روند گسترش کرونا برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم استان و کلیه دستگاه‌های اجرایی باید پروتکل‌ها و نکات بهداشتی را رعایت کنند تا وارد پیک چهارم ابتلا به کرونا نشویم، اظهار کرد: طبق آنچه ستاد ملی اعلام کرد شهرستان‌های همدان، فامنین، بهار و اسدآباد در وضعیت آبی قرار دارند.

استاندار همدان با بیان اینکه شهرستان های تویسرکان، رزن، درگزین، کبودرآهنگ، ملایر، نهاوند و سایر نقاط استان در وضعیت زرد قرار دارند، مطرح کرد: خطر ویروس کرونا همچنان جدی است و باید تلاش شود تا استان وارد موجد جدید نشود.

وی با تأکید بر اینکه ضمن اجرای پروتکل‌ها، زدن ماسک توسط مردم در این شرایط ضروری است، خاطرنشان کرد: مردم از حضور در اجتماعات و دورهمی‌های خانوادگی که از شاخص‌های سرایت‌پذیری کروناست، دوری کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مقابله با کرونای همدان، وی با بیان اینکه همه اقشار مختلف نیز باید اجرای پروتکل‌ها را رعایت کنند تا روند گسترش تحت کنترل باشد، تصریح کرد: با کسانی که حاضر به رعایت پروتکل‌ها نیستند، برخورد جدی و قانونی می شود.

انتهای پیام