• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۷
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99110402362
  • منبع : فدراسیون اسکواش

بازدید صالحی امیری از اردوی تیم ملی اسکواش جوانان

بازدید صالحی امیری از اردوی تیم ملی اسکواش جوانان

رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی اسکواش جوانان بازدید کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون اسکواش، اردو آماده‌سازی تیم ملی اسکواش جوانان ایران در مرکز ملی تیم‌های ملی انقلاب در حال برگزاری است و امروز سید رضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک ایران از این اردو بازدید و با بازیکنان و کادرفنی به گفت‌وگو پرداخت.

صالحی امیری در این نشست ابتدا به صحبت‌های بازیکنان و کادرفنی گوش داد و از آن‌ها خواست تا نیازهای خود را با وی در میان بگذارند.
بازیکنان در این نشست صمیمی از کمبود تجهیزات و سایر مشکلات خود سخن گفتند که رییس کمیته ملی المپیک مثل همیشه از حمایت خود از اسکواش گفت و اعلام کرد تمام خواسته‌های آن‌ها برآورده خواهد شد.

هم‌چنین صالحی امیری در این دیدار اعلام کرد که اسکواش‌بازان  در سال ۱۴۰۰ بدون نگرانی در مسابقات مهم بین‌المللی شرکت کنند و دیگر دغدغه تجهیزات هم نداشته باشند.

مسعود سلیمانی، رییس فدراسیون اسکواش نیز در این نشست ضمن تشکر از حمایت‌های همیشگی صالحی امیری اعلام کرد حضور او در اردو تیم ملی ضمن این که قوت قلبی برای من مسوول است، انگیزه زیادی را در بین بازیکنان ایجاد خواهد کرد.

او هم‌چنین ضمن قدردانی از مساعدت‌های رییس کمیته ملی المپیک اعلام کرد قطعا با حمایت‌های او شاهد پیشرفت بیش‌تر اسکواش ایران خواهیم بود و این بازدید از نظر فدراسیون حهانی این رسته دور نخواهد ماند که در روزهای پیش‌رو بازخورد این بازدید را شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام