• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۴
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99110402169
  • خبرنگار : 30054

پزشک در منزل تهرانپارس با بهترین قیمت

پزشک در منزل تهرانپارس با بهترین قیمت

اگر به دنبال پزشک در منزل تهرانپارس هستید، می‌توانید این خدمت ویژه را به راحتی از این درگاه معتبر و مطمئن دریافت کنید.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام هوم کا، در این روزهای کرونایی که مراجعه به مراکز درمانی و پزشکی ریسک بسیار بالایی دارد و خطر ابتلا به بیماری و ویروس کرونا را شدت می‌بخشد، دریافت خدمات پزشکی در محل و منزل موهبتی بسیار دلنشین و مفید است.

به همین دلیل اگر شرایطی فراهم باشد تا بیمار بتواند خدمات پزشکی و درمانی خود را در منزل و در محل مورد نظر خود دریافت کند، در کنار تامین رفاه و آسایش، ریسک ابتلا به کرونا ویروس را نیز کاهش می‌دهد.

مهم نیست که می‌خواهید برای چکاپ کرونا ویروس از خدمت پزشک در منزل تهرانپارس استفاده کنید و یا اینکه بیماری دیگری دارید؛ در هر صورت و در هر شرایط پزشک در منزل تهرانپارس با یک تماس شما و بعد از ثبت درخواست شما در اسرع وقت در محل حاضر می‌شود و اقدامات پزشکی مورد نیاز را ارائه می‌دهد.

خدمات پزشک در منزل تهرانپارس

هر آنچه را که از یک پزشک در مطب انتظار دارید، در خدمت پزشک در منزل تهرانپارس می‌توانید بیابید. درست است که ما نمی‌توانیم اتاق عمل یا بخش آی سی یو و... را به منزل شما بیاوریم، اما قطعا می‌توانیم تشخیص دهیم که شدت بیماری شما تا چه اندازه به مراجعه حضوری به مراکز درمانی و پزشکی نیاز دارد.

خدمت ویزیت پزشک در منزل تهرانپارس بر اساس نیاز کاربر برای ویزیت نوزاد، کودک، سالمند، بیمار سکته مغزی، بیمار روحی و روانی و هر موردی از بیماری آماده ارائه خدمات است.

کدام خیابان و کدام کوچه؟

سراسر تهرانپارس حیطه فعالیت خدمت پزشک در منزل تهرانپارس است. در هر نقطه‌ای از محله تهرانپارس و در هر ساعتی که شما بخواهید، می‌توانید از خدمت ویژه دکتر در منزل استفاده کنید. البته ثبت درخواست و احتمالا منتظر ماندن در صف انتظار برای ملاقات و ویزیت دکتر در منزل بستگی به نوع درخواست متخصص و پزشکی دارد که ثبت می‌کنید.

با این وجود ما در هوم کا تلاش می‌کنیم که در کمترین زمان انتظار بتوانید پزشک مورد نظر خود را در محل ملاقات کنید. برای این ملاقات محدودیت مکانی در محله تهرانپارس وجود ندارد.

تعرفه استفاده از خدمت پزشک در منزل تهرانپارس

ویزیت دکتر در منزل بر اساس نوع بیماری و تخصص پزشک و ساعات مراجعه پزشک متغیر و متفاوت خواهد بود. به همین دلیل نمی‌توانیم به طور دقیق تعرفه‌ای را برای شما بیان کنیم. بدیهی است که پزشک فوق تخصص از پزشک متخصص و پزشک عمومی گران‌تر است.

البته اینکه پزشک در چه ساعتی از شبانه روز در محل حاضر شود هم در نرخ خدمت پزشک در منزل تهرانپارس تاثیر دارد. آنچه مسلم است، این است که همکاران ما در این خدمت ویژه تلاش می‌کنند تا قیمت‌ها را در یک سطح نرمال و ثابت نگه دارند و مدام تغییر قیمت نداشته باشند. قیمت منصفانه و منطقی شعار هوم کا برای ارائه تمام خدمت‌هایی است که در دستور کار خود دارد.

پزشک در منزل تهرانپارس چه مواردی را بررسی می‌کند؟

ویزیت پزشک عمومی، پزشک متخصص و فوق تخصص حوزه‌های اصلی خدمت پزشک در منزل تهرانپارس است. پس از ثبت درخواست کاربر پزشک مربوطه با مراجعه به محل مورد نظر، معاینات لازم را انجام می‌دهد و برنامه درمانی را اجرا می‌کند. استفاده از این خدمت ویژه برای خانم‌های باردار، بیماران همیشه در بستر، افراد سالمند و... بسیار مفید و کاربردی است.

پزشک با مراجعه به محل در معاینات بالینی خود مواردی همچون سطح هوشیاری، علائم حیاتی شامل فشار خون، نبض، درجه حرارت و تنفس را بررسی می‌کند. حتی اگر  بیمار به خدمات دیگری همچون سونوگرافی یا آزمایش در منزل نیاز داشته باشد، هماهنگی های لازم را انجام خواهد داد.

یادآوری می‌کنیم که تمام خدمات پزشکی در خدمت ویژه ویزیت پزشک در خانه تهرانپارس با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی ارائه می‌شود. پس در این زمینه جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

پزشک در منزل تهرانپارس با هوم کا

احتمالا از خودتان می‌پرسید که در میان مراکز متعدد و مختلفی که خدمات مختلف پزشکی و درمانی را به اشکال مختلف ارائه می‌دهند، وجه تمایز هوم کا چیست که شما را مجاب به انتخاب کند؟ باید بگوییم که هوم کا خدمات خود را شفاف و کاملا معتبر و مطمئن ارائه می‌دهد.

کاربر را از صفر تا صد نحوه ارائه خدمات خود مطلع می‌سازد و حتی پس از ارائه خدمت، پیگیر بهبودی و رفع کامل نیاز کاربر است و در صورت نیاز اقدامات تکمیلی نیز انجام و ارائه خواهد داد.

هوم کا درگاهی معتبر و مطمئن است که بستر دریافت با کیفیت خدمات درمانی، آزمایشگاهی و مراقبتی را فراهم کرده است. برای هر نوع سلیقه‌ای و هر نوع بودجه‌ای خدمات و خدمت‌های باکیفیت در نظر گرفته است و همیشه و در همه حال در کنار کاربر است.

انتهای رپرتاژ آگهی