• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۰
  • دسته‌بندی: آموزش
  • کد خبر: 99110402152
  • خبرنگار : 71567

اعلام جزئیات برگزاری دوره مشترک دانشگاه تهران و یک دانشگاه آلمانی

اعلام جزئیات برگزاری دوره مشترک دانشگاه تهران و یک دانشگاه آلمانی

جزئیات دوره‌ مشترک کارشناسی‌ارشد رشته « مهندسی مکانیک» پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران با دانشگاه فورت وانگن آلمان اعلام شد.

به گزارش ایسنا، طبق مصوبه شورای برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه تهران و تفاهم‌نامه‌ با دانشگاه فورت وانگن آلمان، برای دوره مشترک کارشناسی‌ارشد مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید، در نیم‌سال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از طریق بررسی سوابق علمی-پژوهشی و مصاحبه‌ی تخصصی دانشجو می‌پذیرد.

دانشجویان این دوره، سال اول کارشناسی‌ارشد خود را در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران و سال دوم را در دانشگاه فورت وانگن آلمان و در انستیتو ماشین‌کاری دقیق (KSF) سپری خواهند کرد و بر مبنای تفاهم نامه‌ مشترک، در پایان دوره دو مدرک تحصیلی جداگانه از دو دانشگاه (Double Degree) دریافت خواهند کرد. 

بنا بر اعلام پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، با هدف تقویت توانایی های علمی و کاربردی دانش‌آموختگان در زمینه‌های نوین مدیریت و ساخت و تولید دقیق، سرفصل‌ها و مطالب درسی و پژوهشی این دوره به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که نیاز صنایع پیشرفته در زمینه‌های دانش فنی و نوآوری پویا را برآورده سازد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران؛ متقاضیان این دوره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به نشانی https://kish.ut.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام