• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۲
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99110402100
  • منبع : نمایندگی مازندران

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

مشکلی در تامین اعتبار نیروگاه زباله سوز ساری نداریم

مشکلی در تامین اعتبار نیروگاه زباله سوز ساری نداریم

ایسنا/مازندران نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت:مشکلی در تامین اعتبار نیروگاه زباله سوز ساری نداریم.

علی بابایی کارنامی در حاشیه بازدید از نیروگاه زباله سوز ساری اظهارکرد: نیروگاه زباله سوز ساری  از مهم ترین پروژه های عمرانی و زیست محیطی در مرکز استان است.

وی افزود : مجلس در بحث پسماند استان های شمالی از جمله مازندران ردیف بودجه مستقل تعریف کرده و از این حیث هیچگونه مشکلی در تامین اعتبار نداریم.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات حقوقی از شتاب روند اجرایی این پروژه کاسته است، بر ایجاد وفاق و همدلی در این مورد تاکید کرد و گفت: باید همه تلاش کنیم تا این پروژه مهم در سریع ترین زمان به سرانجام برسد البته به عنوان نماینده مردم به صورت هفته ای از این پروژه بازدید کرده و از نزدیک روند اجرایی آن را رصد می کنم.

وی هدف از این بازدیدها را سرعت بخشیدن به پروژه مذکور عنوان کرد و ادامه داد:مهم حل مشکلات مردم است که در اولویت قرار دارد به همین منظوراتمام پروژه ها دغدغه های مسئولان استانی،شهرستانی و شهرداری ساری است.
در ادامه حمید رضا مرادی سرپرست شهردار ساری نیز در این بازدید  با بیان اینکه  پروژه زباله سوز مرکز استان پروژه ای ملی، با عزم منطقه ای است، بیان کرد : شهرداری ساری به منظور ارتقای کیفیت محیط زیست شهری برای شهروندان ساروی و حل معضل پسماند منطقه این پروژه را با تلاش مدیران و کارشناسان فنی شهرداری و با نظارت فرمانداری و استانداری محترم راهبری می کند.
مرادی ضمن اشاره به عدم رضایت از روند پیشرفت پروژه گفت:در حال حاضر مجموعه شهرداری با جدیت به دنبال حل معضل اجرایی این پروژه است و این امید می رود تا تاخیرات به وجود آمده در اجرای پروژه با مطالبه گری شهرداری از پیمانکار مجموعه جبران گردد.

انتهای پیام