• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۱
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99110401895
  • خبرنگار : 30450

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد

دریافت بیش از ۹۰۰ اثر به دبیرخانه "جشنواره شعر آزاد مارون" در کهگیلویه و بویراحمد

دریافت بیش از ۹۰۰ اثر به دبیرخانه "جشنواره شعر آزاد مارون" در کهگیلویه و بویراحمد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۹۰۰ اثر به دبیرخانه شعر آزاد مارون ارسال شد.

"محمدعلی پیرسبزی" با اعلام این خبر افزود: با مشارکت و استقبال شاعران  منطقه ای  و طبق گزارش دبیرخانه جشنواره تا کنون بیش از ۹۰۰ اثر به دبیر خانه اولین جشنواره منطقه ای شعر آزاد مارون در شهرستان لنده  ارسال شد.
وی با  اینکه فراخوان جشنواره تقریبا" در یک بازده زمانی محدودی اعلام شد تصریح کرد: با این وجود میزان استقبال  شاعران استان ها  از جشنواره رضایتخبش بوده است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: دبیرخانه اولین جشنواره منطقه ای شعر آزاد مارون تا سوم بهمن آماده دریافت آثار شاعران می باشد و پس از داوری جشنواره، در نیمه اول بهمن ماه اختتامیه و تجلیل از منتخبین این جشنواره برگزار خواهد شد.
 گفتنی است؛ اولین جشنواره منطقه ای شعر آزاد مارون با حضور  استان های کهگیلویه وبویراحمد، فارس، خوزستان، بوشهر، چهار محال و بختیاری به میزبانی شهرستان لنده در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.  
انتهای پیام