• پنجشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۴
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99110201166
  • منبع : نمایندگی مازندران

آماده باش کامل در شرکت توزیع نیروی برق مازندران

آماده باش کامل در شرکت توزیع نیروی برق مازندران

ایسنا/مازندران مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در جلسه مدیریت بحران  صبح امروز که با حضور مدیران و معاونین ستادی و مدیران امورهای توزیع برگزار شد، توجه به شرایط جوی ناپایدار  و آمادگی لازم بر اولویت بررسی میدانی بحران در زمان وقوع آن را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران، فرامرز سپری گفت: با توجه به گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر کاهش ۱۵ درجه ای دما از اواخر روز چهارشنبه تمامی کارکنان ، اکیپ های عملیاتی ، خودروها ، انبارداران  و همه معاونین و مدیران و نیروهای بهره برداری ، فنی،  پشتیبانی به حالت آماده باش  کامل در می آیند .

وی افزود: با توجه به گستردگی شبکه های توزیع نیروی برق و افزایش تهدیدات مورد توجه آن، به منظور افزایش آمادگی و ارتقای پایداری شبکه ها و مدیریت بهینه در مراحل سه گانه (قبل ،حین و بعد از بحران) این جلسه برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران بر تعریف سناریو های مختلف مدیریت بحران تاکید داشت و لزوم مدیریت لوازم و تجهیزات و بخصوص مدیریت هزینه ها و استفاده از تجربیات در بحران ها و حوادث گذشته را مهم دانست و افزود:  باید تمام توان خود را جهت گذر از زمستان ۹۹ بکار ببندیم.

انتهای پیام