• پنجشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۸
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99110201058
  • خبرنگار : 50166

برف و کولاک زمستانی مهمان جاده‌های زنجان

برف و کولاک زمستانی مهمان جاده‌های زنجان

ایسنا/زنجان مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌های استان زنجان، از بارش برف و کولاک موضعی در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

محمد محمدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با ورود موج جدید بارش‌ها، هم‌اکنون شاهد بارش برف همراه با کولاک موضعی در آزادراه زنجان - قزوین و محور ترانزیت زنجان - قزوین هستیم که سطح جاده را لغزنده کرده و رانندگان باید با سرعت مطمئنه تردد کنند.

وی به بارش برف و کولاک موضعی در آزادراه زنجان - تبریز و محور ترانزیت زنجان - میانه اشاره کرد و گفت: وضعیت مشابهی در محورهای زنجان - بیجار، زنجان - دندی - تخت‌سلیمان و زنجان - طارم حاکم بوده و تردد خودروها را کمی با مشکل مواجه کرده است.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌های استان زنجان ادامه داد: برف و کولاک مقطعی در محورهای سلطانیه - خدابنده - همدان، زنجان - تهم - چورزق و ابهر - خدابنده نیز حاکم و موجب لغزندگی جاده و کاهش دید شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی، همراه داشتن تجهیزات زمستانی از جمله زنجیرچرخ برای حرکت در محورهای کوهستانی در استان زنجان الزامی است و از هم‎وطنان تقاضا داریم از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند.

محمدی خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند برای آگاهی از وضعیت راه‌ها با شماره ۱۴۱ تماس بگیرند و پیش از سفر از سالم بودن وسیله نقلیه و لوازم گرمایشی آن، همچنین پر بودن باک خودرو اطمینان حاصل کنند.

انتهای پیام