• پنجشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۳
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99110200992
  • خبرنگار : 50176

فرمانده انتظامی استان خبر داد:

کشف ۷۵ قبضه سلاح غیرمجاز در لرستان

کشف ۷۵ قبضه سلاح غیرمجاز در لرستان

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از یک عملیات پلیسی و دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف ۷۵ قبضه اسلحه و ۱۵۰ عدد فشنگ غیرمجاز در استان خبر داد.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب یکم بهمن‌ماه، اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان سلاح و مهمات و اشراف اطلاعاتی پلیس، مأموران امنیت عمومی استان از جابه‌جایی مقادیری اسلحه توسط اعضای یک باند با یک دستگاه سواری پراید از استان‌های غربی کشور به استان‌های جنوبی مطلع شدند.

وی تصریح کرد: مأموران با اکیپ‌های ویژه در محور بروجرد-خرم آباد مستقر شده و خودروی مذکور را مشاهده که راننده با دیدن مأموران متواری و در یک تعقیب و گریز متوقف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به اینکه در این رابطه سر کرده باند به همراه یک نفر دیگر دستگیر شده است، خاطرنشان کرد: در بازرسی از سواری پراید ۷۵ قبضه سلاح شامل؛ ۲۷ قبضه کلت کمری، ۴۸ قبضه اسلحه ساچمه‌زن پنج تیر و ۱۵۰ عدد فشنگ کلت کمری کشف و همراه متهمان تحویل مراجعه ذی‌صلاح شد.

سردار مهدیان نسب اضافه کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس قاچاقچیان و مجرمان هرگز در امان نخواهند ماند و نیروی انتظامی با تمام توان با آنان برخورد قانونی خواهد کرد.

انتهای پیام