• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۴
  • دسته‌بندی: انجمن های علمی
  • کد خبر: 99110100666
  • منبع : باشگاه دانشجویان

دو خبر کوتاه از انجمن‌های علمی دانشجویی

دو خبر کوتاه از انجمن‌های علمی دانشجویی

انجمن‌های علمی دانشجویی کامپیوتر دانشگاه تربت حیدریه و فیزیک دانشگاه بوعلی سینا نشست‌هایی با موضوع نحوه انتخاب لپ‌تاپ و انتقال تجربه در رشته پلیمر برگزار می‌کنند.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، کارگاه آموزشی انتخاب لپ تاپ با حضور محمدحسین رفسنجانی برگزار می‌شود و "بررسی نقاط قوت و ضعف لپ‌تاپ‌ها"، "آشنایی با انواع پردازنده، رم و گرافیک" و "معرفی برندهای برتر لپ‌تاپ" از جمله مباحثی است که در آن مطرح می‌شود.

این کارگاه جمعه سوم بهمن ساعت ۲۰ در بستر ادوبی کانکت برپا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق پیوند http://۸۱.۱۲.۵۵.۷/anjcmp/ در آن شرکت کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر به شناسه @Barman۵۱۸۰ پیام دهند.

در دیگر برنامه‌ای که انجمن علمی دانشجویی فیزیک دانشگاه بوعلی‌سینا همدان برگزار می‌کند، ایمان عبدلی، یکی از دانشجویان پیشین این دانشگاه و دانشجوی فعلی مقطع دکترای موسسه پلیمر درسدن آلمان به بیان محورهایی درباره پلیمر، نانو و ارتباط فیزیک و پلیمر و همچنین برخی تجربیات می‌پردازد.

ایمان عبدلی در حال حاضر بر روی پروژه‌های تئوری مانند اثر نیروی لورنتز روی سامانه‌های پخشی، ساخت ماشین گرمایی در اندازه نانو، ارتباط بین فیزیک و پلیمر و جایگاه پلیمر در زندگی کار می‌کند.
در این جلسه که چهارشنبه اول بهمن ساعت ۱۹ برگزار می‌شود، شرکت کنندگان نیز می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک webinar.mlpapers.ml در وبینار شرکت کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به شناسه @AbolfazlHaqiqifar پیام دهند.
انتهای پیام