• دوشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۸
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 99102921252
  • منبع : نمایندگی کردستان

حضرت زهرا(س) بهترین الگوی صبر و استقامت برای نسل جوان است

حضرت زهرا(س) بهترین الگوی صبر و استقامت برای نسل جوان است

ایسنا/کردستان مدیر روابط عمومی اداره مخابرات استان کردستان با اشاره به ابعاد شخصیتی این بانوی معظم و مکرم اسلام، اظهار گفت: دخت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) در طول عمر بابرکت خود منشاء تحولات بسیاری در دنیای اسلام بود و توانست در دوران عمر کوتاه خود مهم ترین اثرات و منشاء برکات برای اسلام و جامعه اسلامی باشد.

حجت اله قنبری ضمن اشاره به نقش محوری حضرت زهرا (س) در حمایت از ولایت و جایگاه آن بانوی مکرمه در مقاومت و پایداری در مسیر اسلام والزام آگاهی بخشی به خانواده ها به ویژه نسل جوانِ امروز در شناخت صحیح ویژگی های زن مسلمان افزود: تاسی گرفتن از خصایص حضرت زهرا(س) به عنوان یک الگوی کامل می تواند جامعه ما را به اعتلای سلامت برساند.

قنبری با اعلام اینکه مجموعه شرکت مخابرات ایران در سطح صف و ستاد و مناطق ، ارادت خاصی به حضرت صدیقه طاهره (س) دارند، در راستای ترویج و پاسداشت ارزشهای این بانوی عالم تاب ، اقدام به برگزاری مسابقه فرهنگی با محوریت" مقاومت و پایداری "در سیره حضرت فاطمه زهرا(س) نموده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی مخابرات کردستان، وی بر ضرورت اطلاع رسانی در خصوص این مسابقه بزرگ فرهنگی به همکاران تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: همکاران گرامی جهت نگارش و ارائه مقالات خود با محوریت مسابقه می توانند به نشانی info@tci.ir مراجعه کنند.

وی یادآور شد: آخرین مهلت ارسال مقالات از طریق درگاه مجازی اعلام شده تا تاریخ 5 بهمن ماه 99 است.