• دوشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۴
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99102921154
  • خبرنگار : 30450

معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی با حضور استاندار، معاونین وی و جمعی از مدیران دستگاه های خدمات رسان، معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم با تاکید بر ضرورت کادر سازی در استان، گفت: همواره حامی جوانان و نیروی انسانی بومی استان بودم و از هیچ تلاشی در این خصوص دریغ نکردم.

وی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س)، افزود: سیره اهل بیت عصمت و طهارت بهترین نقشه راه برای سبک زندگی ما است.
کلانتری با تاکید بر اینکه یک مدیر نباید هرگز از وظایف و رسالت خود غفلت کند، اظهارکرد: مردم همواره بر عملکرد و کارهای ما نظارت دارند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر از خدمات معاون پیشین عمرانی استانداری خاطرنشان کرد: انتخاب مهندس جمالی به عنوان سرپرست معاونت عمرانی براساس تجربه و تخصص وی بود و در این مدت کارهای حوزه عمرانی با تلاش مدیریت شد و یکی از مهم ترین کارها تصویب طرح جامع شهر یاسوج، دهدشت و دیشموک بود.
کلانتری با بیان اینکه هر فردی از جمله مدیران نقاط قوت و نقاط ضعفی دارند، تصریح کرد: کیامرث حاجی زاده به عنوان موفق ترین فرد مدیریت بحران خوزستان معرفی شد در حالی که با حفظ سمت معاون برنامه ریزی استان خوزستان را نیز مدیریت می کرد بی انصافی است که نقاط قوت یک مدیر را به عنوان ضعف نشان داده و در جهت تخریب آن مدیر اقدام کنند و این موضوع آدرس غلط دادن به مردم است و به طور قطع دستگاه های نظارتی و مسئولین مربوطه با دقت اظهار نظر می کنند.
وی با تاکید بر اینکه صیانت از نیروی انسانی کارآمد یکی از رسالت های اصلی ما است، ادامه داد: ما به رشد مدیران جوان معتقد هستیم و باید کادر سازی کرد و انتصاب ها در این راستا باشد.
کلانتری تاکید کرد: مدیران باید با همه توان به مردم خدمت رسانی کنند.
احد جمالی سرپرست پیشین معاونت عمرانی استاندار در این آئین گزارشی از اقدامات انجام گرفته در مدت سرپرستی خود در حوزه عمرانی ارائه کرد.
وی با تاکید بر اینکه معتقد به کار گروهی  و خرد جمعی هستم، عنوان کرد: در این مدت با تلاش جمعی طرح جامع شهر یاسوج تصویب شد.
جمالی از زحمات عزیز فیلی نیز تقدیر کرد.
کیامرث حاجی زاده نیز در این آئین کهگیلویه و بویراحمد را نگین سبز زاگرس خواند و گفت: باتوجه به وجود ظرفیت های گردشگری استان باید المان ها و مبلمان شهری به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
وی با تاکید بر اینکه براساس فرامین مقام معظم رهبری و سیاست های دولت به مردم این استان خدمت می کنم، عنوان کرد: با کمک مجموعه مدیریتی در راستای توانمندسازی شهرداری ها اقدام می کنیم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، در این مراسم کیامرث حاجی زاده به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات احد جمالی سرپرست پیشین معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز تجلیل شد.


 

انتهای پیام