• دوشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99102921087
  • خبرنگار : 30054

دانلود و تماشای آنلاین قسمت پنجم سریال قورباغه

دانلود و تماشای آنلاین قسمت پنجم سریال قورباغه

قسمت پنجم سریال جذاب قورباغه آماده پخش شده است.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام کول دانلود، شما می توانید در این نوشتار به لینک دانلود قسمت ۵ قورباغه همراه با همه قسمت های دیگر و پخش شده آن با ترافیک نیم بها و کیفیت بلوری دسترسی داشته باشید.

در قسمت پیشین سریال قورباغه شاهد بودیم که رامین (صابر ابر) پس از بازجویی و به شرط عدم خروج از شهر آزاد می شود. وی پس از مراجعه به منزل با برادر یکی از دوستانش به نام فرهاد مواجه می شود، فرهاد معتاد است و ادعای سهم و پول دارد چون اینطور برداشت کرده است که برادرش به همراه دوستانش در حین سرقت مورد سو قصد قرار گرفته اند.

رامین به همراه فرهاد سراغ ویلای نوری می روند و خواهان غرامت می شوند، طی گفتگوی رد و بدل شده نوری کیف رامین را پر از پول می کند، نیمه راه رامین، فرهاد را قال می گذارد، فرهاد که ناراحت است پیش پلیس می رود و این زنگ خطری بزرگ برای رامین به حساب می آید، وقتی فرهاد را برای تزریق مواد به محل معتادین که یک مخروبه شلوغ است می برد با دادن پول بیشتر به آن ها و تزریق مواد زیاد باعث اوردوز کشته شدن فرهاد و خلاص شدن از دست او می شود.

تو درخت نیستی، جا بجا شو قسمت چهارم سریال جذاب قورباغه با سکانس گفتگوی رامین و مادرش در ماشین مدل بالای سرقت شده از نوری و در ترافیک شروع می شود. راننده ماشین کناری بابت ماشین مدل بالای رامین به او تیکه می اندازد،ترافیک سنگین است، مادر رامین او را متهم به پنهان کاری و انجام کا  خلاف می کند،ایست بازرسی پیش رو،همه و همه باعث از کوره در رفتن رامین می شود.

ایست بازرسی ماشین رامین را متوقف می کند،از او تقاضای مدارک دارند اما رامین مجبور است که بگوید فراموش کرده و همراهش نیست،کار با ماشین را بلد نیست چون قادر به باز کردن در صندوق عقب نیست برای این موضوع هم ادعا می کند چون ماشین را تازه خریده هنوز با سیستم ماشین آشنا نیست،چه افتضاحی!!!

وقتی با کلی کلنجار رفتن در صندوق عقب را باز می کند با صحنه ای شوک آور مواجه می شویم، بازرس یک انگشت قطع شده را لا به لای وسایل صندوق عقب پیدا می کند،با بهت و حیرت از رامین می پرسد این انگشت کیه؟رامین هم مات و مبهوت نظاره گر است.

سکانس رشت تابستان ۱۳۶۷ // خانواده ای که به همراه پسر و دخترشان قصد مهاجرت به رشت را دارند با ماشینی که حالا خراب شده و کنار جاده هستند. پدری خلاف کار و فوق العاده بد دهان که با الفاظی بد پسر کوچکش رو مورد خطاب قرار می دهد. خبر آتش بس و اتمام جنگ ایران و عراق از رادیو پخش می شود و آن ها را دو دل برای مهاجرت می کند.

در همین گیر و دار پلیس سر می رسد و به بازرسی ماشین می پردازد، پدر خلاف کار است و مواد مخدر در موتور ماشین جا سازی کرده است،اما با بستن در کاپوت ماشین روی انگشت های مامور اون رو از ادامه کار منصرف می کند. گفتگوی پدر و مادر در ماشین و مادری که شاکی و ناراحت است راجع به همین قضیه است و بچه هایی که شاهد این اتفاق و گفتگو هستند.

آنها به رشت می رسند و مورد استقبال خانواده هایشان قرار می گیرند. سریال با با سکانس های زیبایی از دورهمی های خانوادگی و گپ و گفت در جریان است. در خانواده بحث جانبازی و استفاده از مزایای آن می شود،همین فکر پدر خانواده را به این سمت می برد که پیگیر آن شود و افکار پلیدی را در ذهن بپروراند.

سکانس زیبای دورهمی خانوادگی کنار دریا ماسه بازی بچه ها،رقص و آواز همه و همه بسیار لذت بخش و دیدنی است. شهین مادر خانواده برای جشن عروسی ای که در پیش دارند از همسرش تقاضای خرید لباس دارد،فردا صبح پدر خانواده با همان فکری که بابت مزایای جانبازی در سر دارد موقع گذاشتن وسایل در صندوق عقب ماشین باعث قطع شدن و گم شدن انگشت همسرش می شود.

وقتی شهین با همسرش صحبت می‌کند متوجه می شود که کارش عمدی بوده ولی از شوهر فقط فقط مظلوم نمایی و سیاه بازی و انکار.

در شب جشن عروسی بچه ها در حین بازی کردن و پنهان شون در بین درختان شاهد صحنه ی مشروب خوردن پدرانشان هستند و صحنه شوک آوری که پدر در حال پنهان کردن انگشت مادرشان در یک بطری الکل است.

همه ی اینها خاطرات دوران کودکی رامین است، همه ی آنچه اتفاق افتاده به کودکی رامین مربوط می شود، جایی که در ایست بازرسی گیر افتاده بود و مانند یک فیلم سینمایی از جلوی چشمانش گذشته است. به زمان حال بر می گردیم،مامور در حال بازخواست رامین که انگشت مال کیست؟ رامین می‌گوید انگشت قطع شده ی مادرم.

انگشت مادر واقعا قطع شده است اما مامور متوجه می شود که این قطع شدن مربوط به زمان های گذشته است. رامین در حال اصرار و التماس برای خلاص شدن.

وای عجب صحنه ی شوکه کننده ای رامین نیز مانند نوری دارای قدرت هیپنوتیزم است، چون مامور را تحت تأثیر خود قرار داد و باعث شد که به حرفش گوش کند و اجازه بدهد آن مهلکه را ترک کند. و دیالوگ پایانی: برای خوشبخت شدن باید شانس آورد شانس خود معجزه است.

حال باید دید که در قسمت پنجم از سریال قورباغه چه اتفاقاتی می افتد. در ادامه این نوشتار و سطرهای پایین، لینک دانلود قسمت ۵ قورباغه با ۵ کیفیت گوناگون از سایت بسیار خوب کول دانلود درج شده است.

لازم به ذکر است که سریال قورباغه با کیفیت Bluray ۴k و همچنین صدی ۶ کاناله انکود و در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نخستین بار است که برای یک اثر ایرانی چنین اتفاقی رخ می دهد!

لینک دانلود: قسمت پنجم سریال قورباغه

+همه قسمت ها: دانلود سریال قورباغه

انتهای رپرتاژ آگهی