• یکشنبه / ۲۸ دی ۱۳۹۹ / ۱۵:۴۶
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99102820699
  • خبرنگار : 71549

گریزمان در جست و جوی نخستین شب بزرگ خود

گریزمان در جست و جوی نخستین شب بزرگ خود

مهاجم فرانسوی فرصت دارد یکشنبه شب نخستین جامش را با بارسلونا فتح کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از بی ساکر، آنتوان گریزمان در جولای ۲۰۱۹ به بارسلونا پیوست. مهاجم فرانسوی تصمیم گرفت اتلتیکومادرید را ترک کند و شانسش را در بارسلونا امتحان کند. از این اتفاق تقریبا دو سال گذشته است. با این حال تا این تاریخ گریزمان نتوانسته است با آبی اناری‌ها فینالی را تجربه کند. مهاجم بارسلونا امشب (یکشنبه) این فرصت را خواهد داشت و در فینال سوپرجام اسپانیا برابر اتلتیک خواهد کرد. 

گریزمان در طول دوران ورزشی‌اش با پیراهن رئال سوسیداد، اتلتیکومادرید و بارسلونا بارها برابر اتلتیک بازی کرده و هشت بار دروازه این تیم را باز کرده است. با این حال در بازی‌های اخیر نتوانسته است برابر اتلتیک گلزنی کند. آخرین گلش به بیست و دوم نوامبر ۲۰۱۷ برمی‌گردد. این اتفاق در دیدار اتلتیک و اتلتیکو در هفته نوزدهم لالیگا رخ داد که با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید. 

او در ماه می آن سال و سپتامبر هم دروازه اتلتیک را باز کرد اما گل‌هایش مردود اعلام شد و پس از آن دیگر نتوانست برابر تیم باسکی گلزنی کند. گریزمان در فصل جاری هفت گل به ثمر رسانده است و هدفش این است گل‌های بیشتری وارد دروازه حریفان کند. شازده کوچولو می‌خواهد تبدیل به پادشاه شود و برای همین می‌تواند از سوپرجام شروع کند. او فرصت دارد تا نخستین جامش را با بارسلونا فتح کند. 

انتهای پیام