• شنبه / ۲۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۹:۰۱
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99102720357
  • خبرنگار : 90047

تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی لیگ برتر والیبال نشسته مردان مشخص شدند

تیم‌های راه یافته به مرحله پایانی لیگ برتر والیبال نشسته مردان مشخص شدند

مرحله دوم مسابقات لیگ برتر والیبال‌نشسته مردان امروز در حالی به پایان رسید که ۴ تیم به مرحله پایانی این مسابقات راه یافتند.

به گزارش ایسنا، مرحله دوم مسابقات لیگ برتر والیبال‌نشسته مردان، گرامیداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی که از روز چهارشنبه ۲۴ دی با حضور ۷ تیم در فدراسیون جانبازان و معلولان آغاز شده بود، امروز با مشخص شدن ۴ تیم راه یافته به مرحله بعد، به پایان رسید.

در نخستین روز از مرحله دوم مسابقات والیبال نشسته مردان تیم مس شهر بابک کرمان با برتری ۳ بر صفر پالایش نفت آبادان را شکست داد، تیم شهرداری ورامین ۳ بر صفر سپید رود رشت را شکست داد و تیم ذوب آهن اصفهان ۳ بر صفر برابر شهرداری ارومیه به برتری رسید.

در دومین روز از این رقابت‌ها، تیم شهرداری گنبد ۳ بر صفر سپید رود رشت را شکست داد، شهرداری ورامین ۳ بر صفر ذوب آهن اصفهان را مغلوب خود کرد و مس شهر بابک کرمان ۳ بر صفر برابر شهرداری ارومیه به برتری رسید.

همچنین در سومین روز از این رقابتها، تیم  سپیدرود رشت به مصاف تیم شهرداری ارومیه رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ این تیم را شکست داد، مس شهر بابک کرمان برابر شهرداری گنبد به میدان رفت و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و ذوب آهن اصفهان با نتیجه ۳ بر صفر پالایش نفت آبادان را شکست داد و تیم پالایش نفت آبادان در مصاف با تیم سپیدرود رشت با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

در چهارمین روز از مرحله دوم مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته مردان، تیم شهرداری ورامین به مصاف مس شهر بابک کرمان رفت که این دیدار با نتیجه ۳ بر یک با برتری شهرداری ورامین به پایان رسید.

امروز و در آخرین روز از این رقابتها، تیم پالایش نفت آبادان با نتیجه ۳ بر یک سپید رود رشت را شکست داد و ذوب آهن اصفهان برابر شهرداری گنبد با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید.

با پایان مرحله دوم، تیم‌های شهرداری ورامین، مس شهر بابک کرمان، ذوب آهن اصفهان و شهرداری گنبد راهی مرحله پایانی شدند و تیم های شهرداری ارومیه، پالایش نفت آبادان و سپیدرود رشت از صعود به مرحله بعد باز ماندند.

انتهای پیام