• شنبه / ۲۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۸
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 99102720065
  • خبرنگار : 50022

برگزاری دهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو آنلاین در البرز

برگزاری دهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو آنلاین در البرز

ایسنا/البرز دهمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو آنلاین به میزبانی مجموعه بزرگ فرهنگی ورزشی آرش استار حامی قهرمانان و نخبگان ورزشی در محل خانه تکواندو کرج برگزار شد.

آرش سلطان‌محمدی مدیرعامل مجموعه فرهنگی ورزشی آرش استار و حامی دهمین دوره مسابقات بین المللی آنلاین تکواندو در بیان اهداف خود از حمایت و پشتیبانی از برگزاری این مسابقه اظهار کرد: خوشبختانه برگزاری مسابقات آنلاین تکواندو اتفاق ورزشی خوبی است که به همت ورزشکاران و ورزش دوستان البرزی رقم خورده و شاهد تلاش حداکثری تمام دست اندکاران آن در راستای عدم ایجاد خلل در ورزش کشور است که بنده هم به نوبه خود در این باره احساس دین و مسئولیت نمودم و همین مهم نیز موجب همکاری‌ام در اجرای مسابقه شد.

به گزارش ایسنا، وی در ارتباط با تفاوت‌های برگزاری مسابقات به صورت حضوری و آنلاین افزود: قطع بر یقین برگزاری مسابقات به صورت حضوری بسیار قابل قبول تر است اما در شرایط فعلی جهان، تمام تلاشمان این است که کرونا نتواند بر ورزش غلبه کند و به هر نحوی بتوانیم مسابقات را برگزار نموده و ورزشکاران را به تکاپو واداریم.

سلطان‌محمدی در پایان در خصوص ضرورت حمایت از ورزشکاران و نخبگان ورزشی کشور خاطرنشان کرد: همواره ورزش در زندگی من به عنوان یک اولویت بوده و هست و در زمانی که به طور حرفه‌ای آن را دنبال می‌کردم تمام تمرکز خود را برای کسب قهرمانی‌های بیشتر و درخشش نام ایران اسلامی در سکوهای جهانی معطوف نموده بودم و پس از مدت زمانی هم به سمت و سوی حمایت از ورزشکاران و نام آوران ورزشی آمدم تا باز هم هرچند اندک اما در جهت پیشرفت روزافزون کشور قهرمان پرور ایران و درخشش همیشگی ورزش آن گام بردارم.

همچنین در ادامه استاد بزرگ مجتبی نظم‌ده(گرند مستر) و مدیرعامل باشگاه تکاوران البرز در تشریح نحوه برگزاری مسابقات بین المللی آنلاین تکواندو گفت: این دوره از مجموعه مسابقه تکواندو آنلاین باحضور ۵۶۰ بازیکن از سه قاره و هفت کشور جهان برگزار شد.

وی اضافه کرد: در ابتدای شیوع بیماری کرونا در جهان، ماندگاری حداقل چندماهه آن قابل پیش بینی بود که در همین راستا تلاش شد برای  استمرار شادی و نشاط در جامعه و حفظ روحیه ورزشکاران مسابقات آنلاین برگزار شود که به حمدالله استان البرز نیز در این باره از پیشتازان کشور بود.

نظم ده در ارتباط با مجموع شرکت کنندگان مسابقات آنلاین تکواندو از سطح جهان گفت: از ابتدا و اولین دوره برگزاری مسابقات تاکنون بیش از ۴۰۰۰ تکواندوکار در رده‌های سنی و بخش‌های مختلف این مسابقات حضور داشته و به رقابت پرداخته‌اند.

وی در پایان در ارتباط با برگزاری مسابقات آتی بصورت آنلاین یادآور شد: در حقیقت کرونا برایمان در تکواندو یک فرصت شد تا بتوانیم به شیوه‌ای جدید و صدالبته کم هزینه تر میزان توان و قدرت حرفه‌ای ورزشکاران را از سطوح بین الملل سنجیده و مورد ارزیابی قرار دهیم که این تجربه بسیار به نفع خود بازیکنان نیز گردیده و موجب ارتقا سطح فنی تکواندو هم شد.

عنوان

انتهای پیام