• پنجشنبه / ۲۵ دی ۱۳۹۹ / ۲۱:۵۰
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 99102519313
  • خبرنگار : 71533

سروری: وجود اختلاف‌ سلیقه‌ها مانع رسیدن به پیروزی در انتخابات نمی‌شود

سروری: وجود اختلاف‌ سلیقه‌ها مانع رسیدن به پیروزی در انتخابات نمی‌شود

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: وجود برخی اختلاف سلیقه‌ها نمی‌تواند مانع درک عمیق برای رسیدن به یک ظرفیت حداکثری برای پیروزی در انتخابات پیش رو باشد.

به گزارش ایسنا، پرویز سروری در همایش روسا و دبیران استان‌های شورای ائتلاف با اشاره به حضور قائم مقام جامعه روحانیت مبارز در این برنامه اظهار کرد: وجود آیت‌الله مجتهدی شبستری به عنوان قائم مقام جامعه روحانیت، نمادی از وحدت و هم‌افزایی و انسجام نیروهای انقلاب است؛ وجود برخی اختلاف سلیقه‌ها نمی‌تواند مانع این درک عمیق برای رسیدن به یک ظرفیت حداکثری برای پیروزی در انتخابات پیش رو باشد.

وی با تاکید بر اینکه برای فراهم آمدن انسجام حداکثری نیروهای انقلاب همه باید دست به دست هم دهیم و ظرفیت‌سازی کنیم گفت: ۴۵۰ شهرستان زیر بار شبکه‌سازی مجامع عمومی می‌روند و در نتیجه این فرآیند ۴۵۰ مجامع منتخب شکل می‌گیرد که از دل این‌ها شاهد یک فرآیند مشارکتی، مردمسالارانه و کاملا از پایین به بالا خواهیم بود.

سروری با بیان اینکه ائتلاف، مجموعه‌ای از طیف‌ها و ظرفیت‌های مختلف است و وحدت در درون ائتلاف با صبر و تحمل و با گفتمان سازی و منطق شکل می‌گیرد پس نباید عجله داشته باشیم، اظهار کرد: در انتخابات مجلس هم فرایندی که برای وحدت طی شد، تا شب انتخابات ادامه داشت و نیروهای انقلاب این بلوغ بزرگ را نشان دادند و توانستند یک وحدت حداکثری را در درون جبهه انقلاب سازمان دهند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه شورای ائتلاف یک حزب نیست بلکه به نخ تسبیحی است که جریان‌های انقلاب را به هم متصل می‌کند که در مقابل جریان ضدانقلاب و غربگرا بتواند باقدرت عمل کند، یادآور شد: این افتخار بزرگی است که بعد از ۴۰ سال در انتخابات گذشته ۲۱۵ نفر مستقیم با لیست شورای ائتلاف وارد مجلس شدند.

انتهای پیام