• چهارشنبه / ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۶
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99101712975
  • خبرنگار : 50167

سرپرست بیمارستان بهمن زنجان:

بیمارستان بهمن منحل شده ولی تعطیل نیست

بیمارستان بهمن منحل شده ولی تعطیل نیست

ایسنا/زنجان سرپرست بیمارستان بهمن زنجان با بیان اینکه خدمات این بیمارستان مختل نشده است، گفت: این بیمارستان منحل شده و در حال تصفیه بوده و باید به مزایده گذاشته شود ولی خدمات همچنان ادامه خواهد داشت.

فریدون طاهری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مشکلاتی که پیرامون تنها بیمارستان خصوصی استان به‌وجود آمده است، اظهار کرد: به ‌خاطر مشکلاتی که برای یکی از سهام‌داران به‌وجود آمد، وی شکایت کرده و تیرماه امسال حکم دادگاه صادر شد که مبنی بر آن، بیمارستان منحل اعلام شد.

وی تصریح کرد: بر اساس حکم صادره بعد از اعلام انحلال باید مزایده برای فروش بیمارستان برگزار شود که در حال انجام مراحل کار هستیم و با تعیین تکلیف، فعالیت بیمارستان طبق روال گذشته ادامه خواهد داشت، هرچند هم‌اکنون نیز هیچ بیماری از خدمات این بیمارستان بی‌بهره نشده است.

این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر در این بیمارستان ۴۰۰ نیرو در حال خدمات‌رسانی به بیماران و مراجعه‌کنندگان هستند، خاطرنشان کرد: مردم نباید نگران تعطیلی این بیمارستان باشند و قطعاً اجازه این کار را نخواهیم داد و بعد از برگزاری مزایده، صاحبان بعدی بیمارستان مشخص خواهند شد.

انتهای پیام