• سه‌شنبه / ۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۴
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 99100906601
  • خبرنگار : 50022

فرماندار کرج:

محدودیت‌های شبانه و سفر بین استانی تا پایان کرونا ادامه دارد

محدودیت‌های شبانه و سفر بین استانی تا پایان کرونا ادامه دارد

ایسنا/البرز فرمانده قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر کرج از تدوم محدودیت ترددهای بین استانی و منع تردد شبانه تا ریشه کن شدن کامل بیماری کووید ۱۹ خبر داد.

 غفور قاسم پور ضمن روز سه شنبه ۹ دی ماه در جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر کرج گفت: طبق اعلام کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی وزارت کشور، با همکاری خوب مردم و همراهی دستگاه‌ها به خصوص کادر درمان، نیروی انتظامی و اصناف شاهد کاهش آمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ هستیم اما تا مهار آن باید محدودیت ها ادامه داشته باشد.

 به گزارش ایسنا، وی ضمن اثر بخش خواندن محدودیت ها بر میزان مرگ و میرهای ناشی از بیماری، استمرار منع ترددهای شبانه در این کلانشهر را نیز خاطر نشان کرد و یادآور شد: تردد شبانه بین ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح ممنوع است؛ این روند در شرایطی است که میزان جریمه ترددهای شبانه بین ساعات مذکور افزایش داشته است و باید برای کاهش آن اطلاع رسانی لازم انجام شود.

 فرماندار کرج با بیان اینکه نیروی انتظامی شبانه روز در خدمت ستاد مدیریت بیماری کرونا فعال است، افزود: آمارهای ثبت شده از تخلفات بیانگر تلاش مجموعه ناجا بوده است.

 وی همچنین ضمن اشاره به نقش موثر مردم و اصناف در روند مدیریت بیماری کرونا گفت: روند کلی نشان از همراهی خوب  مردم عزیزمان با طرح جامع مدیریت هوشمند دارد که لازم می دانم از کلیه همراهان این طرح کمال تشکر را داشته باشم.

انتهای پیام