• سه‌شنبه / ۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۰۶
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99100201578
  • خبرنگار : 50311

افتتاح مخزن ذخیره آب ۲۰۰۰ مترمکعبی شهر باشت با همکاری بنیاد برکت

افتتاح مخزن ذخیره آب ۲۰۰۰ مترمکعبی شهر باشت با همکاری بنیاد برکت

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون توسعه و بهره برداری آب شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح مخزن ۲۰۰۰ مترمکعبی ذخیره آب شهر باشت با همکاری بنیاد برکت خبر داد.

"مسعود مرادیان" با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه در تامین و تقویت آب شرب باشت، افزود: این پروژه با کمک بنیاد برکت صورت گرفت و جا دارد از مسئولان این بنیاد به جهت همراهی آبفا در اجرای این پروژه تقدیر ویژه کرد.
وی تصریح کرد: در کنار احداث مخزن ذخیره آب ۲۰۰۰ مترمکعبی، خط انتقال فولادی و ۷ کیلومتر خط اصلی آب شرب در این پروژه اجرا شد.
معاون توسعه و بهره برداری آب شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد منابع تامین مالی این پروژه را بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و شرکت آبفا استان عنوان کرد و ادامه داد: میزان اعتبار این پروژه ۳۰میلیارد ریال بود که طی مدت سه سال به این پروژه تزریق شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویر احمد، صبح امروز همزمان با بهره برداری از ۲۸هزار پروژه زیر بنایی و اقتصادی بنیاد برکت، آئین افتتاح و بهره برداری از مخزن و خطوط انتقال و اصلی آب شرب شهر باشت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی صورت گرفت.
گفتنی است این مراسم به صورت ویدیو کنفرانس و حضور دکتر قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی همزمان با پنج استان دیگر انجام گرفت.
انتهای پیام