• سه‌شنبه / ۲ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۰
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99100201142
  • خبرنگار : 50240

تمدید مهلت ارسال شعر به بخش استانی جایزه ادبی «الوند»

تمدید مهلت ارسال شعر به بخش استانی جایزه ادبی «الوند»

ایسنا/همدان عضو اتاق فکر بخش استانی جایزه ادبی «الوند» گفت: دبیرخانه جایزه ادبی «الوند»(کتاب سال شعر الوند و جایزه ویژه انجمن علمی نقد ادبی ایران) در بخش استانی، مهلت ارسال شعر به سومین دوره جایزه را تا ۱۵ دی ماه ۹۹ تمدید کرد.

حجت یحیوی در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: جایزه ادبی الوند(کتاب سال شعر الوند) در سال سوم برگزاری مانند سال گذشته(دوره دوم) غیر از دو بخش «کتاب سال» و جایزه ویژه به انتخاب «انجمن علمی نقد ادبی ایران»، بخش سومی هم برای «شاعران استان همدان» دارد.

وی ادامه داد: بر همین اساس آیین‌نامه، شرایط و ضوابط جایزه و ارسال اثر به دبیرخانه جایزه بدین شرح اعلام می‌شود؛ جایزه در بخش شاعران استان همدان بدون محدودیت جنسیتی و سنی خواهد بود، دبیرخانه در قالب‌های کلاسیک و آزاد آثار را دریافت می‌کند، هر شاعر باید ۱۰ اثر از سروده‌های اخیر خود را به دبیرخانه جایزه ارسال کند.

یحیوی افزود: همچنین آثار باید به صورت فایل حروفچینی شده به آدرس ایمیل jayezeyeadabiealvand@gmail.com یا پیام‌رسان تلگرام @Ketabesaalealvand ارسال شود، اطلاعات شاعر اعم از نام و نام خانوادگی، سن(به خاطر وجود استعداد ویژه در سنین پایین)، شهرستان، تلفن تماس در همان فایل شعرها ارسال شود، آثاری که اطلاعات تکمیلی همراه نداشته باشند داوری نخواهند شد، اشعار در کتابی به صورت مجزا یا به صورت گروهی با شعر دیگر شاعران منتشر نشده باشد.

وی در ادامه شرح داد: علاقمندان در صورت انتشار کتاب شعر در سال ۹۸ و تمایل به حضور در بخش ملی جایزه(کتاب سال شعر الوند یا جایزه انجمن علمی نقد ادبی ایران) می‌توانند فراخوان را از کانال جایزه به آدرس تلگرامی @jayezeyeadabiealvand دریافت و کتاب را به شیوه‌های اعلام شده ارسال کنند.

یحیوی در پایان خاطرنشان کرد: آیین پایانی جایزه(به صورت مجازی همزمان) با جایزه کتاب سال شعر الوند خواهد بود و از آنجا که جایزه توسط بخش خصوصی اداره می‌شود، طبیعی است فرآیند انتخاب‌ها براساس سیاست‌های جایزه باشد.

انتهای پیام