• شنبه / ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۶:۵۷
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 99091511583
  • خبرنگار : 50227

امضای تفاهم‌نامه بین پست خوزستان و شهرداری اهواز جهت توسعه خدمات برخط GNAF

امضای تفاهم‌نامه بین پست خوزستان و شهرداری اهواز جهت توسعه خدمات برخط GNAF

ایسنا/خوزستان مدیرکل پست خوزستان از امضای تفاهم‌نامه بین پست خوزستان و شهرداری اهواز در حوزه توسعه ارائه خدمات برخط GNAF خبر داد.

مهران حموله در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز با حضور مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری اهواز، تفاهم‌نامه همکاری بین پست خوزستان و شهرداری اهواز با موضوع  GNAF امضا و مبادله شد.

وی با بیان اینکه انعقاد این تفاهم‌نامه گام موثری در پیشبرد پروژه GNAF است، افزود: جلوگیری از ترددهای غیرضروری شهری و تسریع به هنگام‌سازی بانک کدپستی با توجه به برخط بودن این خدمات در ایام شیوع بیماری کرونا از مهم‌ترین اهداف اجرای این تفاهم‌نامه است.

مدیرکل پست خوزستان تصریح کرد: این تفاهم‌نامه پس از مرکز، اولین مورد در سطح استان‌های کشور است و به صورت کامل و بدون نقص همه موارد آن اجرایی خواهد شد؛ تبادل داده در فضای برخط شرکت ملی پست جهت ارائه کدپستی گام بلندی در خدمات‌رسانی به مردم اهواز است.

به گزارش ایسنا، بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه اختصاص کدپستی ۱۰ رقمی به اماکن با صدور مجوز ساخت و جدید شهر اهواز و انطباق کدپستی ۱۰ رقمی با کد نوسازی املاک شهرداری اهواز، با همکاری این دو سازمان و در راستای پیشبرد پروژه GNAF در خوزستان انجام می‌شود.

انتهای پیام