• شنبه / ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۱
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99091511218
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

نماینده مردم نطنز در مجلس:

ترور شهید فخری‌زاده از نظر حقوقی در سطح بین المللی دنبال شود

ترور شهید فخری‌زاده از نظر حقوقی در سطح بین المللی دنبال شود

ایسنا/اصفهان نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر حقوقی باید ترور شهید فخری زاده در سطح بین المللی دنبال شود تا عاملان این جنایت رسوا شوند.

رحمت الله فیروزی در گفت و گو با ایسنا در خصوص ترور شهید فخری زاده، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی متکی بر اعتقادات، شرع و قانون است و آنچه که اتفاق افتاده یک حرکت کینه‌توزانه توسط دشمنان این مرز و بوم بوده؛ چرا که دشمن نمی‌خواهد ایران اسلامی پیشرفت کند. امروز باید ندای مظلومیت نظام اسلامی که همواره قربانی تروریسم بوده به خوبی به گوش جهانیان برسد.

وی افزود: از نظر حقوقی باید این ترور در سطح بین المللی دنبال شود تا عاملان این جنایت رسوا شوند. اگر به طور قطعی به یقین برسیم که عامل اصلی این تحرکات آمریکا و صهیونیست ها باشند باید برخورد ما مطابق با آرمان‌های نظام اسلامی باشد.

نماینده مردم نطنز در مجلس، تصریح کرد: معتقدم برخورد با این ترور باید هوشمندانه باشد تا تنش‌ها تشدید نشود، اما اعتقاد دارم آن چیزی را که مطابق با عقل و منطق باشد را باید انجام دهیم.

نماینده مردم نطنز در مجلس تصریح کرد: دشمن قصد تحریک ایران را دارد تا با هر توطئه ای که شده به کشور ضربه بزند. طبق شواهد این ترور کار اسرائیل و آمریکا بوده که البته این حرکت آنان راه به جایی نخواهد برد چرا که ایران اسلامی در ۴۰ سال گذشته راه پیشرفت خود را پیدا کرده است.

انتهای پیام