• شنبه / ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۰
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99091511157
  • خبرنگار : 71506

ارجاع اتفاقات داوری لیگ کشتی به یک تیم ۳ نفره

ارجاع اتفاقات داوری لیگ کشتی به یک تیم ۳ نفره

پس از اشتباهات رخ داده در مبارزه محمدهادی ساروی فرنگی کار وزن ۹۷ کیلوگرم تیم صبانور در جریان مبارزه با مهدی بالی از تیم دانشگاه آزاد، قرار است فیلم کامل این مبارزه توسط ۳ داور بین المللی بی طرف مورد بررسی مجدد قرار گیرد.

محمد ابراهیم امامی در گفتگو با ایسنا، درباره حواشی لیگ برتر کشتی فرنگی در دیدار دو تیم صبانور کردستان و دانشگاه آزاد، اظهار کرد: مسئولان تیم صبانور نسبت به عملکرد داوری در مبارزه وزن ۹۷ کیلوگرم لیگ کشتی فرنگی میان محمدهادی ساروی از تیم صبانور کردستان و مهدی بالی از تیم دانشگاه آزاد، اعتراض داشتند و اعتراض کتبی خود را به سرپرست مسابقات اعلام کردند.

سخنگوی فدراسیون کشتی، افزود: ‌پس از اعتراض انجام شده قرار است فیلم کامل این مبارزه توسط ۳ داور بین المللی بی طرف مورد بازبینی قرارگیرد تا گزارش خود را رسما اعلام کنند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر اشتباه تاثیرگذار داوران در نتیجه این مبارزه اثبات شود، آیا نتیجه تغییر می کند یا خیر، گفت: در این صورت تصمیم با مسئولان فدراسیون، سازمان لیگ و کمیته داوران خواهد بود تا نظر نهایی خود را اعلام کنند.

به گزارش ایسنا، در جریان مبارزه ساروی با بالی از دانشگاه آزاد، ساروی موفق شد پای حریف را در ثانیه پایانی به خارج از تشک ببرد اما داور با اعلام پایان مبارزه امتیازی به ساروی نداد که همین امر باخت او و در نهایت ناکامی تیم صبانور در رسیدن به مرحله نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی را در پی داشت. مسئولان تیم صبانور معتقدند بر اساس فیلم مبارزه، در فاصله یک صدم ثانیه مانده تا پایان ساروی موفق شده هر دو پای حریف را به بیرون تشک ببرد و باید پیروز این مبارزه شود.

انتهای پیام