• پنجشنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۷
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99091310444
  • منبع : بوشهر

بستری ۱۱۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر

بستری ۱۱۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر

ایسنا/بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۱۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند. 

سعید کشمیری با بیان این خبر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی افزود: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۸ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

به گزارش ایسنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه یک آقای ۶۰ ساله بدون بیماری زمینه‌ای روز گذشته فوت‌ شده‌ که تست کرونای وی امروز مثبت اعلام‌ شده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: هم‌اکنون ۲۴ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند که از این تعداد ۱۱ مورد با کمک دستگاه نفس می‌کشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۶ هزار و ۹۷۵ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۱۳ آذرماه به عدد ۸۱۵ ‏رسیده است که از این تعداد ۸۱۱ نفر مورد مثبت قطعی و ۴ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.

‏انتهای پیام