• چهارشنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۷
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99091209164
  • منبع : نمایندگی مازندران

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران خبر داد

پلمب ۲۷۳ واحد صنفی در مازندران

پلمب ۲۷۳ واحد صنفی در مازندران

ایسنا/مازندران معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران از پلمب ۲۷۳ واحد صنفی متخلف در اجرای طرح محدودیت های ناشی از مقابله با بیماری کرونا در این استان خبر داد.

نعمت الله آزادی در حاشیه بازدید از روند اجرای محدودیت های تردد شبانه و محدودیت های ترافیکی برای مقاله با بیماری کرونا در شهرستان های ساری، قائم شهر، سوادکوه و سوادکوه شمالی گفت: تنها راه ریشه کن شدن کامل ویروس کرونا احساس مسئولیت تک تک افراد جامعه و مشارکت همگانی مردم با احترام به تصمیم مسئولان است .

وی از اجرای طرح های انتظامی در این رابطه خبر داد و با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان تصریح کرد: با افرادی که نسبت به سلامتی افراد جامعه بی تفاوت باشند برخورد قاطعانه ای صورت خواهد گرفت .

 آزادی خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح از ۹۰۰ هزار واحد صنفی در سطح استان بازدید شده که به ۱۶ هزار و ۱۵۱ واحد صنفی تذکر داده و ۲۷۳ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به محدودیت های تردد در استان، گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون از ورود ۲۸ هزار خودروی غیر مجاز به شهرهای استان جلوگیری شد و بیش از ۳ هزار خودرو نیز به دلیل تخلف از مقررات ایجاد شده اعمال قانون شدند.

آزادی اعمال قانون ۳ هزار ۳۱۹ خودرو به دلیل تردد های غیر مجاز در اجرای طرح محدودیت تردد شبانه در استان نیز خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با همراهی مردم در این طرح در هفته های آتی شاهد کاهش قابل توجه از میزان ابتلا و فوتی افراد به این ویروس و ریشه کنی کامل آن در جامعه باشیم.

انتهای پیام