• سه‌شنبه / ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۴
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99091108457
  • خبرنگار : 50295

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

روحیه مردم انقلابی با ترور فخری‌زاده‌ها تضعیف نمی‌شود

روحیه مردم انقلابی با ترور فخری‌زاده‌ها تضعیف نمی‌شود

ایسنا/زنجان فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: اقدامات تروریستی نه تنها در عزم و اراده ملت بزرگ ایران اسلامی و جامعه علمی کشور خللی وارد نخواهد کرد، بلکه موجب روشن شدن چهره پلید و خبیث دشمن می‌شود.

سردار جهانبخش کرمی صبح امروز (۱۱ آذرماه) در جمع خبرنگاران، ضمن تسلیت شهادت محسن فخری‌زاده به مردم شهیدپرور استان، هم‌سنگران، همرزمان و خانواده آن شهید بزرگوار، اظهار کرد: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون بیش از ۱۷ هزار نفر از سرمایه‌های بزرگ و انقلابی کشور را ترور کرده‌اند.

وی تصریح کرد: دشمن، با ترورهای متوالی دانشمندان هسته‌ای، اصلی‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی یعنی اقتدار علمی ما را نشانه رفته است تا به خیال خود برای اسرائیل، حاشیه امن درست کند و نگذارد ایران اسلامی، قدرت فائق منطقه بماند؛ این در حالی است که هیچ دولتی با ترور دانشمندان دولت‌های دیگر به قدرت نرسیده است.

کرمی عنوان کرد: دشمن برخلاف اینکه شعار مقابله با تروریسم سر می‌دهد، اما بی‌تردید ترور دانشمندان هسته‌ای و افراد تاثیرگذار و انقلابی جامعه، آشکارترین تقابل خشن نظام سلطه برای جلوگیری از پیشرفت کشور در حوزه‌های مختلف است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، با اشاره به اینکه دشمنان با چنین اقداماتی در صدد ضربه زدن و تضعیف روحیه ملت انقلابی ایران اسلامی هستند، تصریح کرد: دشمن باید بداند که مردم همواره در صحنه، برای دفاع از نظام و انقلاب حاضر هستند.

کرمی با اشاره به اینکه اقدامات تروریستی نه تنها در عزم و اراده ملت بزرگ ایران اسلامی و جامعه علمی کشور خللی وارد نخواهد کرد، بلکه موجب روشن شدن چهره پلید و خبیث دشمن می‌شود، اظهار کرد: قطعا راه پر افتخار این شهید گرانقدر و دیگر شهیدان عرصه علم و دانش، پرصلابت‌تر از قبل طی خواهد شد.

انتهای پیام