• جمعه / ۷ آذر ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۵
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99090705226
  • خبرنگار : 50189

آیا ادارات استان کرمان یک هفته تعطیل هستند؟

آیا ادارات استان کرمان یک هفته تعطیل هستند؟

ایسنا/کرمان مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با بیان اینکه هنوز بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور به استانداری کرمان ابلاغ نشده است، اظهار کرد: باتوجه به انتشار اخبار در رسانه‌ها تا ساعت ۲۱ امشب ۷ آذرماه شرایط ادارات استان کرمان از سوی استانداری کرمان اعلام می‌شود.

دکتر "عباس تقی‌زاده" در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اعلام رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، ادارات در هفته‌ی پیش‌رو تعطیل هستند، گفت: هنوز بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور به استانداری کرمان ابلاغ نشده است.

وی با اشاره به رایزنی‌های استان برای دریافت این ابلاغیه، اظهار کرد: باتوجه به انتشار اخبار در رسانه‌ها تا ساعت ۲۱ امشب ۷ آذرماه شرایط ادارات استان کرمان از سوی استانداری کرمان اعلام می‌شودد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با اشاره به بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور عنوان کرد: این بخشنامه دارای ابهاماتی است زیرا تفکیک شهرها براساس وضعیت کرونایی(زرد، نارنجی و قرمز) در آن مشخص نشده است همچنین تشخیص مشاغل ضروری نیاز به دستورالعملی دارد که باید با تهران هماهنگی لازم در این زمینه نیز شود لذا استانداری کرمان تا ساعت ۲۱ امشب جزییات تعطیلی ادارات استان را اعلام می‌کند.

انتهای پیام